Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 92 гостя.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Підведення підсумків Конкурсу грантів «Разом зробимо життя краще» - 2013 року

Переглядів: 3014
19.12.2013 - 14:11
Підведення підсумків Конкурсу грантів «Разом зробимо життя краще» - 2013 року

18 грудня 2013 року відбулося підведення підсумків Конкурсу грантів «Разом зробимо життя краще» - 2013 року, який проходе на території Артемівської міської ради вже третій рік, під патронатом народного депутата України Сергія Клюєва.

В Артемівському Центрі культури та дозвілля імені Євгена Мартинова зібралися представники громад: Артемівської міської ради, Артемівського району та міста Красний Лиман, на які поширюється Конкурс.

Міський голова м. Артемівська,  Олексій Рева привітав усіх присутніх у залі і наголосив: «За цей період на участь у Конкурсі було подано 165 проектів від ініціативних груп мешканців міста, з них 66 проекти були реалізовані, на загальну суму 3520096,9 грн. з них 1013629,12 грн.  партнерський внесок. Конкурс «Разом зробимо життя краще» став дуже популярний серед жителів , які проживають на території Артемівської міської ради. Він дозволяє активізувати суспільство на вирішення своїх проблем. Він допомагає вирішити проблеми, на які часом просто не вистачає в бюджеті грошей, і дуже радісно те, що громада сама взялася за вирішення цих питань і своїми руками і партнерським фінансуванням, роблять благо для себе і оточуючих їх людей. Своїм проектом, ви - Сергій Петрович, допомогли вирішити локальні проблеми громади, яка стала більш активна, більш рішуча і більш ініціативна».

Цінними подарунками та дипломами нагородили найбільш активні, ініціативні групи округу. Кращим реалізованим проектом 2013 року в Артемівську визнали «Нові горизонти» - покриття вільною зоною вай-фай території школи № 9 селища Ступки і покупка в комп'ютерний клас десяти планшетів. Організаторів конкурсу вразила інноваційна презентація, яку підготували школярі.

 «У цьому році втілилися в життя 72 проекту з 274 поданих на конкурс. Багато з них були спрямовані на поліпшення матеріально-технічної бази шкіл, дитячих садків, ми разом встановили нові спортивні майданчики і реалізували проекти в охороні здоров'я. Сподіваюся, що ініціативних людей з кожним роком буде все більше і більше», - заявив Сергій Клюєв.

Від імені Донецької обласної ради,  Роман Коваленко, директор Центру законодавчих ініціатив, вручив меценату диплом та нагороду за популяризацію та особистий внесок в гранти місцевого розвитку.

Подякував за нагороду народний депутат України, підтвердив, що Конкурс грантів «Разом зробимо життя краще» - це довгострокова програма, і традиційно дав старт конкурсу грантів 2014 року.

Підведення підсумків Конкурсу грантів «Разом зробимо життя краще» - 2013 рокуПідведення підсумків Конкурсу грантів «Разом зробимо життя краще» - 2013 рокуПідведення підсумків Конкурсу грантів «Разом зробимо життя краще» - 2013 рокуПідведення підсумків Конкурсу грантів «Разом зробимо життя краще» - 2013 рокуПідведення підсумків Конкурсу грантів «Разом зробимо життя краще» - 2013 рокуПідведення підсумків Конкурсу грантів «Разом зробимо життя краще» - 2013 рокуПідведення підсумків Конкурсу грантів «Разом зробимо життя краще» - 2013 рокуПідведення підсумків Конкурсу грантів «Разом зробимо життя краще» - 2013 рокуПідведення підсумків Конкурсу грантів «Разом зробимо життя краще» - 2013 рокуПідведення підсумків Конкурсу грантів «Разом зробимо життя краще» - 2013 рокуПідведення підсумків Конкурсу грантів «Разом зробимо життя краще» - 2013 рокуПідведення підсумків Конкурсу грантів «Разом зробимо життя краще» - 2013 рокуПідведення підсумків Конкурсу грантів «Разом зробимо життя краще» - 2013 року

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально