Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 43 гостя.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Учні Артемівської ЗОШ № 2 закликають допомогти безпритульним тваринам

Переглядів: 2287
13.12.2013 - 07:39
Учні Артемівської ЗОШ № 2 закликають допомогти  безпритульним тваринам

«Для тих, хто творить добро і заповнює всесвіт любов’ю, хто навчається і шукає, хто має активну життєву позицію» – під таким гаслом  в рамках Всеукраїнської акції «Моральний вчинок» в Артемівській загальноосвітній школі № 2 пройшла шкільна акція, що мала на меті  допомогти безпритульним тваринам, яких багато в нашому місті.

Акція стала яскравою формою вияву соціальної активності юних громадян, небайдужих до морально-етичних проблем, що останнім часом загострюються у нашому суспільстві, і підтвердила, що цей масштабний і непересічний захід знайшов відгук у багатьох серцях.

Кожен з нас щодня зустрічає на своєму шляху голодних, худих, часто хворих тварин, які боязко туляться один до одного, з тугою заглядаючи в очі перехожим. Особливо їм тяжко взимку. Скільки їх гине під колесами, скільки їх відстрілюють і труять, але ж є гуманний спосіб - програма стерилізації, яку на громадських засадах реалізує в нашому місті товариство захисту тварин, яке часто називають притулком для тварин. Доля кожного з  мешканців притулку багато в чому є страшним доказом людської жорстокості. Тут знаходять турботу і захист зраджені господарями і викинуті на вулицю, виснажені й покалічені собаки.

Незважаючи на те, що акція проходила вперше, охочих взяти участь у ній виявилося багато. Учні школи зібрали теплі речі, які потрібні для вольєрів, аптечки - бинти, вату, зеленку, спирт та багато іншого. На зібрані кошти закупили крупи, консерви і собачий корм.

Проведена акція підтвердила, що майбутнє – за такими дітьми, а дорослим лише потрібно їх підтримати.  

Учні ЗОШ № 2 закликають усіх небайдужих, хто любить тварин, долучитися до цієї акції і допомогти друзям нашим меншим!

Учні Артемівської ЗОШ № 2 закликають допомогти  безпритульним тваринамУчні Артемівської ЗОШ № 2 закликають допомогти  безпритульним тваринам

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально