Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 82 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

6 грудня виповнилося 100 років з дня народження видатного українського хірурга М.М.Амосова

Переглядів: 4047
12.12.2013 - 11:13
6 грудня  виповнилося 100 років з дня народження видатного українського хірурга М.М.Амосова

Декілька днів тому, 6 грудня, виповнилося 100 років з дня народження видатного українського хірурга М.М.Амосова. На виконання розпорядження Кабінету Міністрів  України від 20 березня  2013 року  № 235-р щодо  відзначення 100-річчя з дня народження М.М. Амосова та доручення МОЗ України, висвітлювалися матеріали,  присвячені творчій  діяльності М.М. Амосова та питанням становлення і розвитку  кардіології та серцево-судинної хірургії в Україні.

Цей видатний практик, людина широких наукових інтересів, філософ від медицини залишив глибокий слід у світовій історії. Його пам'ятатимуть й цінуватимуть вічно. Вашій увазі - інфографіка про Миколу Михайловича Амосова від проекту «Україна Incognita»

До зазначеної вище пам'ятної дати знято документальний фільм "Амосов. Сторіччя",  який розповідає про долю і досягненнях Миколи Амосова. Фільм не стільки про те, чого досяг Амосов, скільки про те, завдяки чому він цього досяг. Який внутрішній закон, яка система цінностей і природа особистості сформували "феномен Амосова"? Щоб зрозуміти це, досліджується три смислових кола: події, час, вічність. Пропонуємо переглянути трейлер документального фільму

 

О.В.Литвин,
КЗОЗ «ЦПМСД Артемівської міської ради»


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально