Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 41 гість.

Рекомендуємо

Проведено концерт «Викладачі – дітям»

Переглядів: 2640
4 Грудень, 2013 - 11:13
Проведено  концерт «Викладачі – дітям»

У рамках реалізації ініціатив Президента України Януковича В.Ф. "Діти майбутнє України" у Школі мистецтв м. Артемівська будо організовано та проведено  концерт «Викладачі – дітям».

У цьому році він мав назву «У світі тварин». За допомогою можливостей різноманітних інструментів виконавці «намалювали» образи різних тварин. І кого тільки не було у музичному «зоопарку: і леви, і жирафи, і змії, і поні, і ведмеді, і цілий  лісовий оркестр. Підготувала і провела концерт Гринь Євгенія Василівна, а музичні номери виконували дуети викладачів фортепіанного відділу, камерний ансамбль викладачів (керівник Барильніков В.В.),  вокальний ансамбль «Елегія» (кер. Сидоренко С.І.) та інструментальний ансамбль «Smile» (керівник Сидорова Ю.А.). Музичні номери супроводжував відеоряд, який зробив образи тварин більш яскравими і незабутніми.

У Школі мистецтв м. Артемівська будо організовано та проведено  концерт «Викладачі – дітям». У цьому році він мав назву «У світі тварин». За допомогою можливостей різноманітних інструментів виконавці «намалювали» образи різних тварин.У Школі мистецтв м. Артемівська будо організовано та проведено  концерт «Викладачі – дітям». У цьому році він мав назву «У світі тварин». За допомогою можливостей різноманітних інструментів виконавці «намалювали» образи різних тварин.У Школі мистецтв м. Артемівська будо організовано та проведено  концерт «Викладачі – дітям». У цьому році він мав назву «У світі тварин». За допомогою можливостей різноманітних інструментів виконавці «намалювали» образи різних тварин.У Школі мистецтв м. Артемівська будо організовано та проведено  концерт «Викладачі – дітям». У цьому році він мав назву «У світі тварин». За допомогою можливостей різноманітних інструментів виконавці «намалювали» образи різних тварин.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально