Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 20 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Проведено концерт «Викладачі – дітям»

Переглядів: 2787
04.12.2013 - 09:13
Проведено  концерт «Викладачі – дітям»

У рамках реалізації ініціатив Президента України Януковича В.Ф. "Діти майбутнє України" у Школі мистецтв м. Артемівська будо організовано та проведено  концерт «Викладачі – дітям».

У цьому році він мав назву «У світі тварин». За допомогою можливостей різноманітних інструментів виконавці «намалювали» образи різних тварин. І кого тільки не було у музичному «зоопарку: і леви, і жирафи, і змії, і поні, і ведмеді, і цілий  лісовий оркестр. Підготувала і провела концерт Гринь Євгенія Василівна, а музичні номери виконували дуети викладачів фортепіанного відділу, камерний ансамбль викладачів (керівник Барильніков В.В.),  вокальний ансамбль «Елегія» (кер. Сидоренко С.І.) та інструментальний ансамбль «Smile» (керівник Сидорова Ю.А.). Музичні номери супроводжував відеоряд, який зробив образи тварин більш яскравими і незабутніми.

У Школі мистецтв м. Артемівська будо організовано та проведено  концерт «Викладачі – дітям». У цьому році він мав назву «У світі тварин». За допомогою можливостей різноманітних інструментів виконавці «намалювали» образи різних тварин.У Школі мистецтв м. Артемівська будо організовано та проведено  концерт «Викладачі – дітям». У цьому році він мав назву «У світі тварин». За допомогою можливостей різноманітних інструментів виконавці «намалювали» образи різних тварин.У Школі мистецтв м. Артемівська будо організовано та проведено  концерт «Викладачі – дітям». У цьому році він мав назву «У світі тварин». За допомогою можливостей різноманітних інструментів виконавці «намалювали» образи різних тварин.У Школі мистецтв м. Артемівська будо організовано та проведено  концерт «Викладачі – дітям». У цьому році він мав назву «У світі тварин». За допомогою можливостей різноманітних інструментів виконавці «намалювали» образи різних тварин.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально