Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 46 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Урок чемності «Озирнись на свій вчинок»

Переглядів: 3484
15.11.2013 - 08:31
Урок чемності «Озирнись на свій вчинок»

Міжнародний день терпимості (толерантності) був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно 16 листопада.

У рамках реалізації ініціатив Президента України Януковича В.Ф.  щодо розвитку громадянського суспільства та з нагоди відзначення Міжнародного дня толерантності до цього дня бібліотека-філіал № 8 з учнями 6 кл. ЗОШ №10 провела урок чемності «Озирнись на свій вчинок»,  спрямований на виховання серед дітей толерантного ставлення один до одного та вмінні жити у злагоді з іншими людьми. Бібліотекар розповіла дітям, що означає слово «толерантність»? Коротко визначення толерантності можна сформулювати так: допомогти різним по світогляду, несхожим один на  одного людям жити в мирі один з одним. Діти виконували ігри-вправи «Чим ми схожі», «Що таке толерантність», «Як проявити толерантність», «Біла ворона». В кінці заходу запропонували дітям «виростити» квітку, пелюстки якої будуть з рисами толерантності та прочитали вірш «Толерантність врятує світ». Кожен з нас повинен прагнути підтримувати принципи терпимості,  взаємної поваги та мирного співіснування.


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально