Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 79 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Цікаво та корисно провели канікули учні Артемівської ЗОШ № 4

Переглядів: 2702
05.11.2013 - 11:44
Цікаво та корисно провели канікули учні Артемівської ЗОШ № 4

Канікули - це особлива пора, коли можна вдосталь відпочити, поспати, адже не потрібно ходити до школи. Та це не означає, що діти забились по кутках своїх домівок і цілий тиждень не згадували про школу, однокласників та вчителів.

Учні 4 класу ЗОШ № 4 30 жовтня зібралися в школі, щоб взяти участь у  конкурсі малюнків "Золота осінь" та поділитися з друзями своїми враженнями про канікули.

Семикласники разом з класним керівником насолоджувалися осіннім теплом на природі. А веселі рухомі та інтелектуальні ігри стали чудовим доповненням до такого відпочинку.

Учні 8 класу і їх класний керівник пізнавали маленькі таємниці свого рідного міста.

Підтримуючи хвилю сучасних традицій, учні 6 класу святкували Хелоуін. Незвичні костюми, оформлення класної кімнати змусили всіх відчути атмосферу цього свята, яке супроводжувалося веселими розвагами.

 П’ятикласники у своєму маленькому дружньому колективі провели Свято осені, яке не обійшлося без веселих конкурсів, ігор та святкового солодкого столу.

Завершальним акордом осіннього відпочинку виявилась екскурсія до м. Донецьк, яка подарувала дітям велику кількість позитивних емоцій, вражень та приємну втому, що свідчила про дуже насичений день.

Осінні канікули в школі пройшли цікаво та корисно. Не тільки учні, а і учителі під впливом такого чудового відпочинку вже планують свої майбутні канікули.

Цікаво та корисно провели канікули учні Артемівської ЗОШ № 4Цікаво та корисно провели канікули учні Артемівської ЗОШ № 4Цікаво та корисно провели канікули учні Артемівської ЗОШ № 4

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально