Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 49 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Нові спектри спеціальної освіти дошкільників розглянули артемівські логопеди

Переглядів: 2752
01.11.2013 - 10:02
Нові спектри спеціальної освіти дошкільників розглянули  артемівські логопеди

На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти наше суспільство приділяє багато уваги дітям з особливими освітніми потребами. Тому педагоги спеціальної освіти активно займаються вивченням нових технологій, методів та прийомів корекційно-відновлювальної роботи.

Саме на це було спрямовано засідання методичного об’єднання для вчителів-логопедів, яке відбулось  29 жовтня 2013 року у дошкільному навчальному закладі №25  «Дзвіночок» відділу освіти Артемівської міської ради. 

На засіданні було розглянуто теоретичні та практичні аспекти по  впровадженню технології Наталії Гавриш у корекційній роботі вчителів-логопедів. В рамках презентації досвіду було переглянуто відеоролики фрагментів занять логопедів Марини Тимофєєвої,  Вікторії Попруги, Ольги Сотнікової, Олени Петуніної, Ольги Голуб, Владислави Лісової у різних вікових групах, які висвітили різні підходи до використання коректурних таблиць в  роботі.

Керівник методичного об’єднання вчитель-логопед дитсадка № 54  Олена Романенко  звернула  увагу слухачів на концептуальні засади нових програм спеціальної освіти та необхідність пошуку шляхів їх впровадження. Завідувач психолого-медико-педагогічної консультації відділу освіти Олена Федонюк розкрила особливості підготовки документації по набору та випуску дітей спеціальних груп дошкільних закладів на сучасному етапі.

Підводячи підсумки роботи, учасники засідання відмітили, що опрацьована  технологія та нові програми стануть у нагоді в практичній діяльності педагогів, які працюють з дітьми-логопатами.

29 жовтня 2013 року у дошкільному навчальному закладі №25  «Дзвіночок» відбулось засідання методичного об’єднання для вчителів-логопедів29 жовтня 2013 року у дошкільному навчальному закладі №25  «Дзвіночок» відбулось засідання методичного об’єднання для вчителів-логопедів

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально