Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 62 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Питання підготовки дітей до школи

Переглядів: 3388
22.10.2013 - 13:15
Питання підготовки дітей до школи

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Кожній дитині – всебічний розвиток» 17 жовтня 2013 року на базі дошкільного навчального закладу ясел-садка № 16 «Ромашка» відбулося засідання «круглого столу» «Вектор наступності державних стандартів початкової та дошкільної освіти» в рамках роботи  освітнього округу № 2 «Крок у майбутнє». Засідання було орієнтовано на вихователів старших груп, вихователів-методистів та вчителів початкових класів.

Основним завданням заходу було порівняння вимог державних стандартів дошкільної та початкової освіти з метою визначення спільних напрямків, виявлення «слабких місць» в підготовці дітей до школи, розробки практичних рекомендацій для якісної роботи дитячих садків в цьому напрямку.

Завідувач дошкільного закладу № 16 Юлія Чичайкіна в ході свого виступу звернула увагу на змістовну різницю понять наступності та перспективності.

Вихователь-методист дитячого садка № 16 Ганна Куценко зупинилася на вікових і психологічних особливостях дітей 6 та 7 років і разом з вчителями початкових класів ЗОШ №№ 2, 12, 18 провела порівняльний  аналіз вимог державних стандартів початкової та дошкільної освіти.

         Вчитель початкових класів школи № 12 Тетяна Абрамюк  наголосила на важливості набуття учнем-першокласником загальнонавчальних знань, що  є фундаментом його подальшого успішного навчання в середній  школі. Вчитель ЗОШ № 18 Валентина Шулєшова розповіла про важливість  дотримання оптимального співвідношення навчального навантаження протягом дня та тижня з урахуванням психофізіологічних та фізичних можливостей дітей. Корисними стали практичні рекомендації вчителя  ЗОШ №2 Ірини Воловик щодо підготовки руки дітей до письма.

         Під час «Інтелектуальної паузи» практичний психолог дошкільного закладу № 16 Алла Горохова запропонувала присутнім спробувати виконати завдання, аналогічні до діагностичних завдань, які проводяться наприкінці навчального року для визначення рівня готовності дітей до школи.

         Вихователь-методист дошкільної установи № 24 Оксана Бежик розповіла присутнім про особливості моніторингу готовності до школи, який відбувся в травні 2013 року, та про основні недоліки, які він виявив. 

          Підводячи підсумки роботи «круглого столу», його учасники відзначили актуальність теми засідання та практичну спрямованість отриманих знань, що дозволить краще реалізовувати завдання наступності в роботі ДНЗ та школи.

Питання підготовки дітей до школи Питання підготовки дітей до школи

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально