Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 38 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Засідання вчителів-дефектологів дошкільних установ Артемівська

Переглядів: 4330
18.10.2013 - 12:39
Засідання вчителів-дефектологів дошкільних установ Артемівська

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти 17 жовтня 2013 року на базі дитячого садка № 6 «Барвінок», що є дошкільним навчальним закладом компенсуючого типу, відбулось засідання методичного об’єднання «Бюро захопливих маршрутів» за темою «Особливості роботи з аутичними дітьми». Засідання проводилося для вчителів-дефектологів дошкільних закладів та мало за мету ознайомлення слухачів з основними аспектами роботи з аутичними дітьми та опрацювання сучасних нормативно-правових документів, які регулюють діяльність вчителя-дефектолога.

Завідувач психолого-медико-педагогічної консультації Олена Федонюк ознайомила слухачів з нововведеннями щодо оформлення документації. Вихователь-методист дошкільного закладу № 6 Ірина Петрук провела в формі діалогу обговорення сучасних нормативно-правових та програмних документів, що регулюють діяльність вчителя-дефектолога в роботі з аутичними дітьми, і особливу увагу приділила комплексній програмі розвитку дітей дошкільного віку з аутизмом «Розквіт».

В рамках засідання вчителі-дефектологи дитячого садка № 24 Галина Кулайко та Олена Закс ознайомили слухачів з етіологією та патогенезом аутизму, а також з його симптомами та діагностикою у дітей. Вчитель-дефектолог дитячого закладу № 6 Наталя Кітаєва за допомогою мультимедійної презентації розповіла присутнім про методи та прийоми корекційно-реабілітаційної допомоги таким дітям, розкрила особливості роботи з малюками, що мають підвищений та занижений пороги чутливості, надала дієві рекомендації.

В практичній частині вчитель-дефектолог дошкільної установи № 6 Надія Червякова показала відеозапис фрагменту індивідуальної корекційної роботи з дитиною з особливими потребами розвитку. Її вміння налагодити відносини з такою дитиною здобуло високу оцінку слухачів.

Наприкінці засідання методист міського методичного кабінету Ірина Нікітіна звернула увагу вчителів-дефектологів на впровадження нових програм спеціальної освіти та необхідність вдосконалення своєї професійної діяльності шляхом самоосвіти та розповсюдження свого досвіду у періодичних виданнях.

Засідання вчителів-дефектологів дошкільних установ АртемівськаЗасідання вчителів-дефектологів дошкільних установ Артемівська

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально