Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 30 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Кожна дитина має бути забезпечена дошкільною освітою

Переглядів: 3393
27.09.2013 - 06:47
Кожна дитина має бути забезпечена дошкільною освітою

На цьому наголосив глава регіону Андрій ШИШАЦЬКИЙ сьогодні під час засідання регіонального комітету з економічних реформ.

Донедавна в області достатньо гостро стояла проблема забезпечення дітей дошкільною освітою, проте зараз ситуація частково виправилася.

Так, в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА «Діти – майбутнє України», в минулому році в регіоні створено понад три тисячі місць в дошкільних навчальних закладах. Цьогорічвже відкрили 800, на черзі – ще 1700.

- Для мене відкриття дитячих садків в пріоритеті. Коли керівники районів та міст звертаються до мене по допомогу у цій справі, я завжди намагаюся допомоги, - сказав Андрій ШИШАЦЬКИЙ.

Разом з тим, члени комітету з економічних реформ відзначили, що в області налічується 127 малокомплектних шкіл, особливо, у сільській місцевості. На думку директора департаменту фінансів облдержадміністрації Михайла СКАРГИ, було б доцільно використовувати їх приміщення для розміщення в них дитсадків. Це, вважає головний фінансист регіону, частково знизить потребу у будівництві нових садків та значно зекономить бюджетні кошти. Цю пропозицію підтримав і губернатор, доручивши профільним департаментам розглянути таку можливість.

Загалом, як зазначалося учасниками засідання, на Донеччині всіма формами дошкільної освіти охоплено 95,5 % дітей віком від трьох до п’яти років та 100% дітей п’ятирічок. Мережа дошкільних закладів області на початок нового навчального року становить близько 1158.

Наразі актуальним питанням є запровадження електронною черги у дитсадки. У 2013 році в містах і районах області розпочалася робота з її створення. Ця форма надає можливість ширше інформувати батьків про дошкільні навчальні заклади, про умови перебування в них, про педагогічні колективи, що дозволить батькам зробити обґрунтований вибір. Зараз вже є узгоджений з містами і районами графік підключення закладів до електронної системи. Зараз всі садки же внесені до реєстру, а 34% закладів заповнили свої Інтернет-сторінки. Завершення формування реєстру заплановано на грудень цього року.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально