Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 78 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

На передодні свята Дня міста Артемівськ

Переглядів: 4316
27.08.2013 - 10:23
На передодні свята Дня міста Артемівськ

19 серпня та 23 серпня 2013 року на передодні свята Дня міста Артемівськ, відбулися традиційні свята вулиць Севастопольської та Маріупольської.

Кожна вулиця має свою історію  і своїх героїв. В старовинному  Бахмуті,  вулиця Севастопольська,  мала назву Перша Манежна і усі знали, що на ній знаходиться велика  кузня, а на вулиці Маріупольській був розташований великий кінській базар, де продавали і міняли коней, також вона була основною дорогою у місті.  

Але і  зараз, на цих вулицях живуть працьовиті  та доброзичливі люди.  Вони  пам’ятають  історію  міста, шанують пам’ять о великих людях  і  поважають сусідів. 

19 серпня,  депутат Артемівської міської ради  Роман Сотников,  завітав з подарунками  до довгожителів вулиці Севастопольської  Потехіної Зінаїді  Іванівни  та  Татаринової  Нінель Кирилівні , які багато років живуть на цій вулиці і пам’ятають усіх, хто воював і склав голови захищає свій край від  німецько – фашистських загарбників. Зінаїда Іванівна, також  брала участь у бойових діях Великої Вітчизняної війни.

23 серпня, начальник організаційного відділу Артемівської міської ради Тетяна Чернікова  від імені депутата Артемівської міської ради Валерія Бойко привітала довгожительку вулиці Маріупольської – Турчанинову Розаліну Василівну  та   і багатодітню  родину - Семенюк, яка виховував трьох дітей. Саме в цей день на вулиці Маріупольській голова квартального комітету Врублевська Катерина,  зробила веселе свято для малят і дорослих. Подарунки для такої події також були підготовлені  депутатом.  Сусіди варили  куліш  і  співали разом пісні.

 Також 23 серпня 2013 року в м. Артемівську біля міського народного Дому відбулося свято мікрорайону «Цветмет».

На святі була присутня секретар Артемівської міської ради Світлана Кіщенко, яка від імені міського голови привітала усіх присутніх зі святом Державного прапора, З Днем Незалежності і святом мікрорайону та побажала здоров’я, щастя та благополуччя.  Голова комітету мікрорайону Любов Яруніна від імені депутатів Артемівської міської ради від ПАО «Артемівського заводу по обробці кольорових металів» нагородила мешканців мікрорайону за громадську діяльність та благоустрій  на території мікрорайону.

Культурно - розважальну програму підготували творчі колективи міського народного Дому.

19 серпня та 23 серпня 2013 року на передодні свята Дня міста Артемівськ, відбулися традиційні свята вулиць Севастопольської та Маріупольської. 19 серпня та 23 серпня 2013 року на передодні свята Дня міста Артемівськ, відбулися традиційні свята вулиць Севастопольської та Маріупольської. 19 серпня та 23 серпня 2013 року на передодні свята Дня міста Артемівськ, відбулися традиційні свята вулиць Севастопольської та Маріупольської. 19 серпня та 23 серпня 2013 року на передодні свята Дня міста Артемівськ, відбулися традиційні свята вулиць Севастопольської та Маріупольської. 19 серпня та 23 серпня 2013 року на передодні свята Дня міста Артемівськ, відбулися традиційні свята вулиць Севастопольської та Маріупольської.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально