Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 63 гостя.

Рекомендуємо

ExportUA

Генеральне консульство України в Любліні (Республіка Польща) інформує про проведення Конгресу ініціатив Східної Європи

Переглядів: 4872
01.08.2013 - 10:10
Генеральне консульство України в Любліні (Республіка Польща) інформує про проведення Конгресу ініціатив Східної Європи

З 1 по 3 вересня 2013 року в м. Люблін (Республіка Польща) відбудеться Конгрес ініціатив Східної Європи (далі – Конгрес)

Конгрес є одним з найважливіших заходів аналітичного Центру Східних Компетенцій, який створено за ініціативою міста Люблін та Управління Люблінського воєводства, що входить до системи ООН.

Головним завданням Конгресу є каталогізація і класифікація знань та досвіду міжнародної співпраці між Польщею, Європейським Союзом та їх східними партнерами.

Під час проведення Конгресу у 2012 році відбулось 16 дискусійних панелей. У дебатах взяли участь 237 осіб, серед яких – 50 учасників з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Казахстану, Молдови, Німеччини, Румунії, Росії, Сербії, Швейцарії та України.

Результатом даного заходу стала підготовка узагальнених рекомендацій за напрямами, які було направлено відповідним організаціям, що відповідають за співробітництво ЄС з його східними сусідами.

У 2013 році в рамках Конгресу запланована участь представників культурного/освітнього середовища, органів державної влади, місцевого самоуправління тощо.

Цього року програма Конгресу передбачатиме 7 напрямів: культура для Східного партнерства, добре управління, туризм, соціальні інновації, освіта/наука, громадянське суспільство та соціальна відповідальність бізнесу.

Участь у Конгресі безкоштовна. Більш детальна інформація про захід, а також порядок реєстрації його учасників розміщені на веб-сайті http://kongres.lublin.eu.

Ключові дати реєстрації учасників Конгресу:

  • 15 серпня 2013 року – закінчення реєстрації осіб, які потребують отримання візи;
  • 15 вересня 2013 року – закінчення реєстрації всіх учасників.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально