Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 43 гостя.

Рекомендуємо

Міжрегіональна творча зустріч керівників шкіл Рівненської та Донецької областей "Практика управління інноваційними процесами в загальноосвітніх навчальних закладах"

Переглядів: 4935
20.05.2013 - 05:39
Міжрегіональна творча зустріч керівників шкіл Рівненської та Донецької областей "Практика управління інноваційними процесами в загальноосвітніх навчальних закладах"

Протягом 15-17 травня 2013 року за ініціативи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та закладів освіти області за активної участі відділу школознавства відбулась творча зустріч працівників установ освіти, керівників загальноосвітніх навчальних закладів двох областей за темою «Практика управління інноваційними процесами в загальноосвітніх навчальних закладах».

17 травня освітяни Рівненщини відвідали заклади освіти м.Артемівська (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням,  НВК «ЗОШ I-III  ступенів № 11 ім. Артема - багатопрофільний ліцей», ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13 та №14.

Делегація освітян Рівненщини була представлена 30 педагогами та управлінцями, серед яких завідувач та методист кабінету управління закладами середньої освіти Рівненського облІППО ( Люшин Микола Олександрович - завідувач кабінету управління закладами середньої освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;  Климко Лариса Василівна - методист кабінету управління закладами середньої освіти.), представники управлінь освіти й завідувачі та методисти методичних служб міст/районів, директори та заступники директорів навчальних закладів Рівненської області. Донецька делегація була представлена працівниками облІППО та керівниками закладів освіти області – членами  Донецького обласного осередку Асоціації керівників шкіл України.

Відкрила творчу зустріч завідувач відділу школознавства ДонОблІППО Аніскіна Н.О., яка представила всіх учасників семінару. З вітальним словом до присутніх звернулися секретар Артемівської міської ради Кіщенко С.І., яка  розповіла гостям, що Артемівськ - це один із розвинутих науково-культурних і спортивних центрів Донецької області та  про сумісну, плідну працю міської ради та відділу освіти..

 Начальник відділу освіти Артемівської міської ради Рубцова М.А познайомила присутніх з інноваційною активністю закладів освіти Артемівська, її результатами, надбанням та майбутніми перспективами освітньої галузі міста.

Навчальні заклади міста беруть активну участь у дослідно - експериментальній діяльності з різних проблем:експериментальні майданчики регіонального рівня з проблеми «Інклюзивна освіта з обмеженими можливостями здоров’я» в умовах загальноосвітнього простору, «Формування системи управління якістю з ЗНЗ на основі процесного підходу, школи-лабораторії «Модульно-рейтингова технологія організації навчального процесу в старшій школі». Директор ЗОШ I-III ступенів №5 презентувала роботу експериментального майданчика «Школа рівних можливостей», а директор НВК №11 розповіла про інноваційну діяльність з актуальних проблем практичної освіти. Керівники ЗОШ №13 та 14 презентували роботу освітнього округу як сучасної форми організації освітнього процесу, зауваживши, що освітній округ-це реальний шлях створення рівних можливостей для отримання якісної освіти, що відповідає індивідуальним запитам учнів та провели екскурсію по своїм закладам. Учасники семінару мали змогу ознайомитися з творчими роботами дітей та вчителів, з методичними наробками освітян міста, переглянути відеоролики-презентації шкіл та святкові виступи учнів, здійснили  екскурсію по школі. Усі гості отримали  подарунки на згадку про наше місто. Нашими гостями було відмічено позитивний досвід роботи в практиці управління інноваційними процесами в загальноосвітніх закладах нашого міста, в організації роботи в плані вдосконалення педагогічної майстерності вчителів та освіти вцілому.

Після закінчення семінару гостям було запропоновано екскурсію на соляну шахту у м. Соледар.

Загалом, Міжрегіональний  семінар пройшов на високому організаційному та науково-практичному рівні, залишивши у пам’яті його учасників надзвичайні враження про навчальні заклади Артемівської міської ради.

Протягом 15-17 травня 2013 року відбулась творча зустріч працівників установ освіти, керівників загальноосвітніх навчальних закладів двох областей за темою «Практика управління інноваційними процесами в загальноосвітніх навчальних закладах».Протягом 15-17 травня 2013 року відбулась творча зустріч працівників установ освіти, керівників загальноосвітніх навчальних закладів двох областей за темою «Практика управління інноваційними процесами в загальноосвітніх навчальних закладах».Протягом 15-17 травня 2013 року відбулась творча зустріч працівників установ освіти, керівників загальноосвітніх навчальних закладів двох областей за темою «Практика управління інноваційними процесами в загальноосвітніх навчальних закладах».Протягом 15-17 травня 2013 року відбулась творча зустріч працівників установ освіти, керівників загальноосвітніх навчальних закладів двох областей за темою «Практика управління інноваційними процесами в загальноосвітніх навчальних закладах».Протягом 15-17 травня 2013 року відбулась творча зустріч працівників установ освіти, керівників загальноосвітніх навчальних закладів двох областей за темою «Практика управління інноваційними процесами в загальноосвітніх навчальних закладах».Протягом 15-17 травня 2013 року відбулась творча зустріч працівників установ освіти, керівників загальноосвітніх навчальних закладів двох областей за темою «Практика управління інноваційними процесами в загальноосвітніх навчальних закладах».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально