Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 38 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Пам’ятні дати. 68-річниця Великої Перемоги

Переглядів: 3534
13.05.2013 - 10:56
Пам’ятні дати. 68-річниця Великої Перемоги

9 травня в м. Артемівську на пагорбі Слави відбувся мітинг-реквієм, присвячений 68-річниці Великої Перемоги.

З вітальним словом до усіх присутніх звернулися секретар Артемівської міської ради Світлана Кіщенко; голова Артемівської міської ради ветеранів війни, праці, збройних сил та органів правопорядку Валерій Вітковський, помічник народного депутата України С.Клюєва Сергій Мальцев, наставник Свято – Миколаївського Храму м. Артемівськ протоієрей Сергій.

У заході взяли участь ветерани Великої Вітчизняної війни, депутати Донецької та Артемівської міських рад, керівники та делегації підприємств, організацій та установ міста, представники навчальних закладів міста, політичних партій та громадських об’єднань, делегація з м. Соледару, засоби масової інформації та ін.

По закінченні мітингу відбулося покладання квітів до Обеліску Слави. Також ветерани війни були запрошені на польову кухню.

Артемівської міської організацією «Партії регіонів» у нижньому парку культури та відпочинку була організована польова кухня для всіх бажаючих. У верхньому та нижньому парках культури та відпочинку проводилися конкурсно-розважальні програми для дорослих та атракціони для дітей.

9 травня в м. Артемівську на пагорбі Слави відбувся мітинг-реквієм, присвячений 68-річниці Великої Перемоги.9 травня в м. Артемівську на пагорбі Слави відбувся мітинг-реквієм, присвячений 68-річниці Великої Перемоги.9 травня в м. Артемівську на пагорбі Слави відбувся мітинг-реквієм, присвячений 68-річниці Великої Перемоги.9 травня в м. Артемівську на пагорбі Слави відбувся мітинг-реквієм, присвячений 68-річниці Великої Перемоги.9 травня в м. Артемівську на пагорбі Слави відбувся мітинг-реквієм, присвячений 68-річниці Великої Перемоги.9 травня в м. Артемівську на пагорбі Слави відбувся мітинг-реквієм, присвячений 68-річниці Великої Перемоги.9 травня в м. Артемівську на пагорбі Слави відбувся мітинг-реквієм, присвячений 68-річниці Великої Перемоги.9 травня в м. Артемівську на пагорбі Слави відбувся мітинг-реквієм, присвячений 68-річниці Великої Перемоги.9 травня в м. Артемівську на пагорбі Слави відбувся мітинг-реквієм, присвячений 68-річниці Великої Перемоги.9 травня в м. Артемівську на пагорбі Слави відбувся мітинг-реквієм, присвячений 68-річниці Великої Перемоги.9 травня в м. Артемівську на пагорбі Слави відбувся мітинг-реквієм, присвячений 68-річниці Великої Перемоги.9 травня в м. Артемівську на пагорбі Слави відбувся мітинг-реквієм, присвячений 68-річниці Великої Перемоги.9 травня в м. Артемівську на пагорбі Слави відбувся мітинг-реквієм, присвячений 68-річниці Великої Перемоги.9 травня в м. Артемівську на пагорбі Слави відбувся мітинг-реквієм, присвячений 68-річниці Великої Перемоги.9 травня в м. Артемівську на пагорбі Слави відбувся мітинг-реквієм, присвячений 68-річниці Великої Перемоги.9 травня в м. Артемівську на пагорбі Слави відбувся мітинг-реквієм, присвячений 68-річниці Великої Перемоги.9 травня в м. Артемівську на пагорбі Слави відбувся мітинг-реквієм, присвячений 68-річниці Великої Перемоги.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально