Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 63 гостя.

Рекомендуємо

Верховна рада України

«Бібліоміст» знову в Артемівську

Переглядів: 5419
08.05.2013 - 07:52
«Бібліоміст» знову в Артемівську

Центральна міська бібліотека разом з трьома бібліотеками-філіалами  Артемівської міської Централізованої бібліотечної системи  вже вдруге стала переможницею конкурсу проектів «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» в рамках програми «Бібліоміст».

В 2010р. в першому раунді конкурсу проектів 5 бібліотек системи – центральна та бібліотеки-філіали №№ 1,4,7,8 отримали комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення від благодійного фонду Біла та Мелінди Гейтц. Учасницями п’ятого раунду стали бібліотеки–філіали № 2, 5 та міська бібліотека для дітей. Ці бібліотеки отримають від фонду 6 комп’ютерів, принтери, сканери, ліцензійне програмне забезпечення.

Як зазначається у листі директора програми «Бібліоміст» Матея Новака, при визначенні переможців важливу роль зіграли «результати попередньої роботи бібліотеки у програмі «Бібліоміст», підтримка з боку влади, залучення спонсорської і партнерської допомоги… Ваша заявка переконала експертну раду, що саме ваші бібліотеки зможуть якнайкраще використати можливості, які надає програма «Бібліоміст».

За умовами конкурсу, на кожні отримані за грантом 2 комп’ютери бібліотеки повинні в якості власного внеску придбати по 1 комп’ютеру. Головним партнером стає місцева влада, яка бере на себе зобов’язання придбати один комп’ютер для бібліотеки – філіалу №5, сплачувати комунальні послуги, лінію Інтернет та ін. Фінансову допомогу для реалізації проекту також надають  і місцеві підприємці.

Новий проект дає змогу комп’ютеризувати  та підключити до Інтернет бібліотеку-філіал №5, забезпечити новими сучасними комп’ютерами бібліотеку-філіал №2 та міську бібліотеку для дітей. Тепер всі бібліотеки системи будуть надавати своїм користувачам вільний доступ до Інтернет та інші інноваційні бібліотечні послуги.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально