Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 71 гість.

Рекомендуємо

Звичайна школа - незвичайний клас!

Переглядів: 7527
07.09.2012 - 12:53
Звичайна школа - незвичайний клас!

6 вересня в Артемівській загальноосвітній школі I-III ступенів №12 пройшла презентація проекту «Звичайна школа - незвичайний клас», який реалізовано в рамках конкурсу грантів «Разом зробимо життя краще» під егідою народного депутата України Сергія Клюєва. Завдяки цьому проекту в класній кімнаті 11-Б класу було встановлено пластикові вікна, нові двері та придбана інтерактивна дошка.

Проект закінчено - і право відкрити мультимедійний кабінет художньої культури та перерізати символічну стрічку надано Савєнкову Ю.Д., довіреній особі кандидата в народні депутати України Сергія Клюєва, Кіщенко С.І., секретарю Артемівської міської ради, та Капленко О.П., директору школи.

Ольга Петрівна щиро подякувала народному депутату України С.П. Клюєву за небайдужість до проблем громади та фінансову допомогу в реалізації задуманого.

Цей проект допомогли реалізувати депутати Донецької обласної ради Дадашов О.С. і Шутов І.В., депутати Артемівської міської ради Чепурін А. Ю. і Капленко О.П., батьки та учні 11-Б класу. Фінансовим партнерам проекту були вручені табелі почесних учнів класу.

Звертаючись до присутніх, Савєнков Ю.Д. відзначив, що конкурс грантів «Разом зробимо життя краще» триватиме і надалі, тому всі бажаючі мають змогу реалізувати задумане. На згадку про цей день він подарував учням 11-Б класу музичний центр.

Наприкінці презентації гості залишили свої побажання учням школи, записавши їх на інтерактивній дошці.

Школярі радо зустрічали гостей, вітаючи їх віршами та піснями. Учні 11 –Б класу подякували всім присутнім, а також кандидату в народні депутати України Сергію Петровичу Клюєву, за отриману можливість здобувати знання в осучасненому класі.

6 вересня в Артемівській загальноосвітній школі I-III ступенів №12 пройшла презентація проекту «Звичайна школа - незвичайний клас»6 вересня в Артемівській загальноосвітній школі I-III ступенів №12 пройшла презентація проекту «Звичайна школа - незвичайний клас»6 вересня в Артемівській загальноосвітній школі I-III ступенів №12 пройшла презентація проекту «Звичайна школа - незвичайний клас»6 вересня в Артемівській загальноосвітній школі I-III ступенів №12 пройшла презентація проекту «Звичайна школа - незвичайний клас»6 вересня в Артемівській загальноосвітній школі I-III ступенів №12 пройшла презентація проекту «Звичайна школа - незвичайний клас»

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально