Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 59 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Стрейтчинг – нова освітня технологія для дошкільнят

Переглядів: 10231
28.05.2012 - 06:36
Стрейтчинг – нова освітня технологія для дошкільнят

Наприкінці травня пройшло завершальне засідання творчої групи "Здоровячок", слухачами якої були інструктора фізкультури і вихователі профільних оздоровчих груп. Засідання пройшло на базі  ДНЗ №52 та було присвячене темі залучення дітей до фізкультурних занять за рахунок використання вправ ігрового стретчинга.

Перегляд заняття з використанням елементів ігрового стретчинга "Подорож по лісу" з дітьми старшого дошкільного віку  показав  інструктор фізкультури ДНЗ №52 Вікторія Юріївна Пащенко, яка використовувала сучасні принципи фізичного виховання дошкільників. На занятті показані вправи стрейтчингу для розтягання різних груп м'язів, зв'язок і сухожиль, які сприяють  збільшенню рухливості суглобів, розвитку гнучкості  м'язів, зменшенню травматизму. На занятті фізкультури панувала комфортна психологічна атмосфера. Завдяки  використанню цікавих фізичних вправ, ігрових прийомів, релаксацій, ритмічної музики забезпечено високий рівень загальної рухової активності дітей.

Методист ДНЗ №52 Ошерова В. Н. надала корисні поради слухачам творчої групи  про інноваційні підходи в фізичному вихованні  дошкільників.

Дуже корисною і цікавою була інформація інструктора фізкультури ДНЗ №52 В.Ю.Пащенко щодо принципів організації заняття ігрового стретчинга та методики його проведення.

Про сучасні принципи фізичного виховання дошкільників розповіла інструктор фізкультури  ДНЗ №10 В. В. Солодкова.

За матеріалами роботи творчої групи планується створити збірник вправ з фізичного виховання, в яких  буде застосовано елементи ігрового стретчинга.

Завершальне засідання творчої групи "Здоровячок" присвячене темі залучення дітей до фізкультурних занять за рахунок використання вправ ігрового стретчинга.Завершальне засідання творчої групи "Здоровячок" присвячене темі залучення дітей до фізкультурних занять за рахунок використання вправ ігрового стретчинга.Завершальне засідання творчої групи "Здоровячок" присвячене темі залучення дітей до фізкультурних занять за рахунок використання вправ ігрового стретчинга.Завершальне засідання творчої групи "Здоровячок" присвячене темі залучення дітей до фізкультурних занять за рахунок використання вправ ігрового стретчинга.Завершальне засідання творчої групи "Здоровячок" присвячене темі залучення дітей до фізкультурних занять за рахунок використання вправ ігрового стретчинга.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально