Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 94 гостя.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

ПП «Житловик» запрошує на роботу

Переглядів: 192
05.03.2021 - 10:34
ПП «Житловик» запрошує на роботу

12 безробітних громадян відвідали міні-ярмарок вакансій, який 03 березня Бахмутський міський центр зайнятості провів для ПП «Житловик». На підприємстві наразі є актуальними вакансії слюсаря-сантехніка та двірника, що і стало приводом проведення зазначеного заходу.

Інформаційно-консультаційні заходи, що проводить Служба зайнятості спрямовані не тільки на прискорення працевлаштування громадян, які звертаються за фаховою допомогою, але й на розширення уявлення мешканців, зокрема тих, що шукають роботу, про індустріальний потенціал регіону, про особливості виробництва тих чи інших підприємств, в решті - про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці.

Підприємство на заході презентувала засновниця ПП «Житловик» Валерія Чернишева, яка розповіла про історію створення та здобутки підприємства за останні роки, проінформувала про особливості діяльності, умови праці та соціальні гарантії, передбачені на підприємстві. Діяльність підприємства пов’язана із забезпеченням надання житлово-комунальних послуг мешканцям міста Бахмут.

Як наслідок проведеного міні-ярмарку, двоє безробітних осіб зацікавилися пропозицією роботодавця та, ймовірно, найближчим часом поповнить штат працівників ПП «Житловик».

12 безробітних громадян відвідали міні-ярмарок вакансій, який 03 березня Бахмутський міський центр зайнятості провів для ПП «Житловик».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально