Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 90 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Орієнтир на майбутню професію

Переглядів: 185
26.02.2021 - 13:23
Орієнтир на майбутню професію

В Бахмуті триває цикл профорієнтаційних  вебінарів для старшокласників. Цього тижня онлайн - гостями центру дистанційних комунікацій Бахмутського міського центру зайнятості були учні випускних класів шкіл № 18 та № 24.

Фахівчиня Тамара Богдан презентувала школам  онлайн - помічника у виборі професії від державної служби зайнятості - мобільний додаток на андроїд «Центр професійної орієнтації» . Разом з профконсультантом  учні спробували ним скористатися. В ході зустрічі підлітки знайомились з барометром професій, який прогнозує потреби сучасного ринку праці . Через інтерактивну гру слухачі  розглянули формулу  вдалого професійного вибору «Хочу. Можу. Треба.» Далі старшокласники переглянули відеоролики про професії та навчальні заклади регіону.

Школярі цікавились можливістю профдіагностичного тестування з використанням автоматизованого робочого місця «Профконсультант». Усіх охочих запросили відвідати Бахмутський міський центр зайнятості для проходження такого тестування. Наприкінці вебінарів  учні отримували  відповіді на запитання, що надсилали в чат протягом онлайн-зустрічей.

В Бахмуті триває цикл профорієнтаційних  вебінарів для старшокласників. Цього тижня онлайн - гостями центру дистанційних комунікацій Бахмутського міського центру зайнятості були учні випускних класів шкіл № 18 та № 24.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально