Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 104 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Особливості професійної орієнтації особистості з обмеженими можливостями

Переглядів: 67
26.02.2021 - 10:42
Особливості професійної орієнтації  особистості з обмеженими можливостями

24 лютого працівниками комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр м.Бахмут» було організовано зустріч  батьків дітей, які мають особливі освітні потреби, з представниками закладів професійно-технічної освіти міста.

Проблема професійної світи осіб з особливими потребами визнана державою як один з важливих напрямків освітньої політики. Її завданням є подальша соціальна адаптація випускників закладів загальної середньої освіти, які мають особливі освітні потреби, в суспільстві.

Директор установи Лариса Гайтина акцентувала увагу батьків на сильних сторонах кожної дитини, які допоможуть учням у професійному самовизначенні, практичний психолог Наталя Дорошенко надала консультацію, як допомогти обрати професію для дитини. Майстри виробничого навчання  Державного навчального закладу «Бахмутський професійний аграрний ліцей» та Державного навчального закладу «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» ознайомили присутніх з переліком професій, за якими діти-майбутні випускники можуть здобути освіту по закінченню навчання в школі.

Проведена зустріч стала дуже корисною для запрошених батьків: вони активно обговорювали питання щодо вибору потрібного шляху для своєї дитини, акцентуючи увагу, що вибір  професії - один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. 

 

24 лютого працівниками комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр м.Бахмут» було організовано зустріч  батьків дітей, які мають особливі освітні потреби, з представниками закладів професійно-технічної освіти міста. 24 лютого працівниками комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр м.Бахмут» було організовано зустріч  батьків дітей, які мають особливі освітні потреби, з представниками закладів професійно-технічної освіти міста. 24 лютого працівниками комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр м.Бахмут» було організовано зустріч  батьків дітей, які мають особливі освітні потреби, з представниками закладів професійно-технічної освіти міста.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально