Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 82 гостя.

Рекомендуємо

ExportUA

За круглим столом обговорили питання організації тимчасової зайнятості в територіальних громадах

Переглядів: 124
22.02.2021 - 13:42
За круглим столом обговорили питання організації тимчасової зайнятості в територіальних громадах

19 лютого, напередодні Всесвітнього дня соціальної справедливості, в Бахмутському міському центрі зайнятості відбулося засідання Круглого столу на тему: «Організація тимчасової зайнятості в територіальних громадах». Захід пройшов у дистанційному форматі з використанням платформи ZOOM.

В засіданні Круглого столу прийняли участь представники Соледарської міської ради, керівники та представники роботодавців: Сіверського міського спеціалізованого комунального підприємства,  КП «Бахмутський комбінат комунальних підприємств», ТОВ «Бахмут – чисте місто», комунальне підприємство «Господар» Званівської громади, ПП ВКФ “ФЛАТТЕР».

Засідання Круглого столу розпочала директорка Бахмутського міського центру зайнятості Ірина Лещенко інформацією про організацію громадських робіт в  територіальних громадах та місті Бахмут за минулий рік. «Більшість видів громадських робіт мають соціальну спрямованість і суспільну користь для громад» - наголосила Ірина Лещенко. Також з метою розширення уявлення роботодавців та соціальних партнерів про стан ринку праці та послуги служби зайнятості учасникам заходу було наочно продемонстровано презентаційний  відеоматеріал.

Про фінансування організації громадських робіт, обов’язки роботодавця при організації громадських робіт, питання документообігу при юридичному оформленні громадських робіт присутнім розповів начальник відділу взаємодії з роботодавцями Роман Коновал. Він звернув увагу присутніх на пріоритетність співфінансування видів робіт соціального напрямку за кошти Фонду загальнообов’язкового соціального страхування на випадок безробіття та переважне використання коштів місцевих бюджетів та роботодавців на благоустрій та впорядкування територій, також на важливості розширення переліку видів громадських робіт соціальної спрямованості.

Заступниця начальника відділу активної підтримки безробітних Олена Ходус розповіла учасникам ярмарку про можливість проходження неформального професійного навчання. «Всі особи, які працювали на підприємстві та оволоділи певними професійними навичками, але не мали при цьому документального підтвердження, мають змогу підтвердити свою компетенцію та отримати документ державного зразка,» - наголосила фахівчиня.

Учасниками круглого столу активно обговорювалися всі порушені питання. За підсумками круглого столу розроблено план спільних дій, в якому йдеться про те, що дієвим засобом зменшення соціальної напруги на ринку праці поряд з іншими заходами активної політики зайнятості  залишаються оплачувані громадські роботи, які мають суспільно корисну спрямованість та сприяють соціальному розвитку територіальних громад.

19 лютого, напередодні Всесвітнього дня соціальної справедливості, в Бахмутському міському центрі зайнятості відбулося засідання Круглого столу на тему: «Організація тимчасової зайнятості в територіальних громадах».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально