Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 103 гостя.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

До уваги споживачів, які використовують електричну енергію для опалення житлових приміщень!

Переглядів: 1708
22.02.2021 - 10:17
До уваги споживачів, які використовують електричну енергію для опалення житлових приміщень!

Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради інформує, що 1 лютого 2021 року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 64 «Питання надання компенсації деяким категоріям споживачів електричної енергії», якою затверджено Порядок використання коштів для надання компенсації деяким категоріям споживачів електричної енергії.

Згідно з цією постановою, компенсація надається для покриття різниці вартості спожитої електричної енергії, що виникла в результаті відміни знижених тарифів і застосування фіксованої ціни для побутових споживачів (крім тих, які отримують житлову субсидію), встановленої з 01 січня 2021 року, таким категоріям споживачів:

населення, яке проживає в житлових будинках, обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками і станом на 31 грудня 2020 року мало право на знижений тариф;

населення, яке проживає у багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого газопостачання, і станом на 31 грудня 2020 року мали право на знижений тариф;

багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

Компенсація надається шляхом спрямування Мінсоцполітики України (до 13 числа з лютого по квітень 2021 року) бюджетних коштів постачальникам універсальних послуг на їх поточні рахунки із спеціальним режимом використання, які в подальшому зараховують їх на особові рахунки споживачів, як часткову оплату за спожиту у 1 кварталі 2021 року електричну енергію.

Звертаємо окрему увагу, що даний процес пройде автоматично, тому відсутня необхідність звернення громадян за компенсацією. Розрахунок компенсації здійснюється шляхом електронної взаємодії Мінсоцполітики України та постачальників універсальних послуг.

Відповідальність за правильність розрахунку розмірів компенсації та повноту відображення їх у заявці на перерахування коштів покладається на постачальників універсальних послуг в особі їх керівників та посадових осіб, що проводили такий розрахунок.

Постачальник універсальних послуг повинен поінформувати споживача про надану йому компенсацію шляхом розміщення відповідної інформації у платіжному документі (рахунку) та в особистому кабінеті споживача.

Розмір отриманої компенсації не враховується під час обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, що надаються відповідно до законодавства.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально