Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 36 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Розвиток морально-етичної культури дошкільнят в аспекті соціальної взаємодії

Переглядів: 6606
28.04.2012 - 10:56
Розвиток морально-етичної культури дошкільнят  в аспекті соціальної взаємодії

На базі дошкільного навчального закладу №58 відбувся семінар «Розвиток морально-етичної культури дошкільнят в аспекті соціальної взаємодії» для керівників дошкільних закладів.

Мета заходу - сприяння об’єднанню зусиль педагогів та батьків у вихованні гуманних міжособистісних взаємин, підвищенні психолого-педагогічної культури у становленні духовності дошкільнят з питань морально-етичного виховання.

Під час семінару було окреслено актуальність та сучасні підходи до морально-етичної культури дошкільнят. Учасники, ознайомившись з досвідом роботи дошкільного навчального закладу №58 з данного питання,  мали можливість побачити різноманітність сучасних форм та методів роботи з дітьми та батьками. Показ педагогічного проекту  «Я і мої друзі» та мюзикл “Дорогою добра” були  насичені музичними та хореографічними  номерами, розкрили  важливість особистісно-орієнтованого підходу  в морально-етичному розвитку дошкільнят.

Перегляд сумісної взаємодії  батьків та дошкільного закладу, який був представлений у формі засідання сімейного клубу для батьків “Чомусики”, довів, що така форма допомагає підвищити педагогічну культуру, активність, бажання батьків взаємодіяти та спілкуватись між родинами. 

Психологічний практикум під керівництвом психолога Кудлатової І.В.  був спрямований на вивчення особливостей психологічного супроводу керівника в роботі по формуванню гуманістичного мислення сучасних педагогів.

Під час теоретичної частини методист  міського методичного кабінету Рибалко І.Ю. розкрила принципи гуманої педагогіки та надала характеристику нового педагогічного мислення, звернула увагу на феномен сучасного педагога-гуманіста. Методист міського методичного кабінету Нікітіна І.І. ознайомила присутніх з алгоритмом взаємодії дошкільних установ з соціальними інститутами міста як фактора інноваційної діяльності в контексті підвищення якості дошкільної освіти.  

Семінар «Розвиток морально-етичної культури дошкільнят в аспекті соціальної взаємодії» для керівників дошкільних закладів.Семінар «Розвиток морально-етичної культури дошкільнят в аспекті соціальної взаємодії» для керівників дошкільних закладів.Семінар «Розвиток морально-етичної культури дошкільнят в аспекті соціальної взаємодії» для керівників дошкільних закладів.Семінар «Розвиток морально-етичної культури дошкільнят в аспекті соціальної взаємодії» для керівників дошкільних закладів.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально