Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 79 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Завершено ІІ (міський) етап всеукраїнських учнівських олімпіад

Переглядів: 442
08.12.2020 - 16:37
Завершено ІІ (міський) етап всеукраїнських учнівських олімпіад

У період з 07 листопада по 05 грудня 2020 року Управлінням освіти Бахмутської міської ради було організовано та проведено ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.

В олімпіадах з математики, біології, української мови та літератури, історії, астрономії, німецької мови, французької мови, географії, екології, інформаційних технологій, англійської мови, фізики, інформатики, правознавства, російської мови та літератури, трудового навчання та хімії взяли участь 312 учнів закладів загальної середньої освіти.

У школах, на базі яких проходили олімпіади, було створено всі умови по дотриманню законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін є серйозною школою творчих змагань, що надає учням можливість перевірити свої знання та вміння, виявити оригінальність мислення.

Упродовж цього місяця плідно та відповідально працював оргкомітет з проведення міського етапу Всеукраїнських предметних олімпіад. На останньому засіданні членами оргкомітету були підведені підсумки роботи, проаналізований кількісний склад учасників та загальна кількість переможців.

Цього року 195 учнів вибороли дипломи переможців і дехто з них буде брати участь в ІІІ (обласному) етапі.

Вітаємо всіх учасників олімпіадного руху, переможців та їх наставників!

У період з 07 листопада по 05 грудня 2020 року Управлінням освіти Бахмутської міської ради було організовано та проведено ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. У період з 07 листопада по 05 грудня 2020 року Управлінням освіти Бахмутської міської ради було організовано та проведено ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. У період з 07 листопада по 05 грудня 2020 року Управлінням освіти Бахмутської міської ради було організовано та проведено ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. У період з 07 листопада по 05 грудня 2020 року Управлінням освіти Бахмутської міської ради було організовано та проведено ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. У період з 07 листопада по 05 грудня 2020 року Управлінням освіти Бахмутської міської ради було організовано та проведено ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. У період з 07 листопада по 05 грудня 2020 року Управлінням освіти Бахмутської міської ради було організовано та проведено ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. У період з 07 листопада по 05 грудня 2020 року Управлінням освіти Бахмутської міської ради було організовано та проведено ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. У період з 07 листопада по 05 грудня 2020 року Управлінням освіти Бахмутської міської ради було організовано та проведено ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. У період з 07 листопада по 05 грудня 2020 року Управлінням освіти Бахмутської міської ради було організовано та проведено ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. У період з 07 листопада по 05 грудня 2020 року Управлінням освіти Бахмутської міської ради було організовано та проведено ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально