Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 70 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Конкурс грантів для навчання в IT сфері

Переглядів: 1008
27.11.2020 - 11:22
Конкурс грантів для навчання в IT сфері

Французька гуманітарна організація ACTED в рамках проєкту  «Забезпечення економічного розширення можливостей жінок на Донбасі» (далі – Проєкт) оголошує конкурс грантів для навчання в IT сфері особам (перевага надається жінкам), які відносяться до найбільш вразливого населення та постійно проживають (в т.ч. внутрішньо переміщені особи) на території Донецької та Луганської областей підконтрольній уряду України за фінансової підтримки уряду Канади.

Проєкт передбачає посилення економічного розвитку жінок, розширення можливостей для зайнятості та підприємництва, а також, збільшення доступу жінок до інноваційних та більш оплачуваних сфер діяльності.

Навчання передбачає короткострокові та інтенсивні курси (від 3 до 12 місяців) IT напрямку  різними методами - офлайн (в аудиторії) та/або онлайн. Постачальниками навчальних послуг є організації (школи/академії/університети), які є партнерами ACTED.

Очікується, що отримувачі гранту докладуть максимум зусиль в працевлаштуванні та протягом року почнуть працювати за обраним напрямком для досягнення мети проекту.

Загальний розмір гранту: до 25 000 грн.

Грант може покривати від 50% до 100% витрат на навчання (стипендія), та інших витрат, асоційованих  з навчанням. Частина гранту, що призначена покривати оплату навчання, перераховується постачальнику навчальних послуг безпосередньо ACTED.

В першу чергу, гранти надаватимуться категоріям населення, які мають соціальні та фінансові критерії вразливості:

 • жінки-голови домогосподарств з неповнолітніми дітьми (незалежно від присутності або відсутності чоловіка у сім’ї);
 • жінки, що є внутрішньо переміщеними особами;
 • особи (жінка або чоловік) з інвалідністю;
 • жінки, які доглядають за людьми похилого віку / людьми з інвалідністю/ людьми з тяжкими хронічними захворюваннями;
 • батьки (жінка або чоловік) – одинаки;
 • безробітні жінки, освіта яких не дозволяє їм знайти роботу в районах, що постраждали від озброєного конфлікту;
 • жінки, які втратили роботу/постійний дохід внаслідок конфлікту або факторів, пов'язаних з COVID-19;
 • безробітні жінки з інженерною освітою, яка вже не є актуальною у зв’язку з перевагою інших прогресивних галузей або із закриттям підприємств.

У конкурсі можуть прийняти участь особи (перевага надається жінкам) які є повнолітніми (18+) та котрі демонструють можливість (освіта, досвід, навички) та наявність технічного устаткування (комп’ютер/програми та інше) відповідно до обраного напрямку в IT сфері, які є дієздатними та правоздатними відповідно до законодавства України та  постійно проживають (в т.ч. внутрішньо переміщені особи) в населених пунктах розташованих на підконтрольній уряду України території Донецької та Луганської областей.

Також, заохочується покриття частини витрат за власний рахунок, що стане підтвердженням наміру розвиватися в обраній сфері діяльності.

Кінцевий термін подачі заявок: до 23:59 30 листопада 2020 року. Заявки будуть розглядатися ACTED в порядку надходження.

Заповнену заявку можливо надіслати у вигляді сканованої копії на електрону адресу: ukraine.seed@acted.org або поштовим відправленням рекомендованим листом з повідомленням про вручення на адресу: вул. Центральна, 26, м. Слов’янськ, 84122, Україна, ACTED.

Для отримання форми заявки та додаткової інформації просимо звернутися за телефонами: +38(099)071-27-69; +38(095)741-34-37; +38(093)211-06-04 або за електронною адресою: ukraine.seed@acted.org

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально