Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 95 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Уряд підготував програми підтримки бізнесу на випадок локдауну

Переглядів: 719
26.11.2020 - 13:26
Уряд підготував програми підтримки бізнесу на випадок локдауну

Уряд за ініціативи Президента вже розробив програми підтримки людей та бізнесу в разі посилення карантину в Україні. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Кабміну 25 листопада.

Зокрема, програми передбачають:

  • Надання допомоги ФОП та найманим працівникам, чия сфера діяльності може потрапити під закриття через карантин. Працівники та ФОП зможуть отримати матеріальну допомогу в розмірі 8 тис. грн.
  • Програма збереження робочих місць. У разі запровадження посилених заходів через загострення ситуації з пандемією, роботодавці зможуть отримати до 8 тис. грн одноразової матеріальної допомоги на кожного працівника, робочий час якого скорочено/буде скорочено внаслідок запровадження таких заходів.
  • Ініціативи щодо ЄСВ. Підприємства, що зупиняють роботу в разі запровадження жорсткого карантину, отримають компенсацію витрат на сплату ЄСВ за найманих працівників. Крім того, від сплати податків і зборів, включно з ЄСВ, будуть звільнені майже 200 тис. фізичних осіб - підприємців 1-ї групи.

Всі ці програми будуть спрямовані до розгляду у Верховну Раду.
Крім того, Уряд відновлює виплату допомоги на дітей для ФОП спрощеної системи першої та другої групи на період з 1 листопада до 31 грудня 2020 року. Всі заявки, які були подані у травні-серпні за цією програмою, будуть подовжені автоматично.
Також держава гарантуватиме до 80% тіла кредиту, який підприємець бере в банку. Уряд підтримав запуск програми портфельних гарантій від держави по кредитах для малого та середнього бізнесу. Мова йде про додаткові 5 млрд грн, які будуть спрямовані на те, щоб здешевити позики для ще більшої кількості підприємств. Це так само має сприяти більш доступному кредитуванню. Строк таких гарантій може бути від 1 до 10 років.

 


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально