Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 64 гостя.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Офлайн-урок «Видатні постаті Донеччини»

Переглядів: 516
20.11.2020 - 09:23
Офлайн-урок «Видатні постаті Донеччини»

19 листопада в Бахмутській ЗОШ І-ІІІ ст. №18 ім. Дмитра Чернявського в рамках регіонального культурно-просвітницького проєкту «Донбас – це Україна»   для учнів 8-х класів проведено офлайн-урок «Видатні постаті Донеччини».

Метою  заходу, започаткованого Державним архівом Донецької області у 2019 році є  патріотичне виховання дітей та молоді, формування в них національної свідомості, поваги до культурного та історичного минулого Донеччини, виховання дітей та молоді справжніми громадянами та патріотами своєї держави, вшанування таких цінностей, як утвердження любові до Батьківщини і людей, прагнення зробити кращим світ навколо себе.

19 листопада в Бахмутській ЗОШ І-ІІІ ст. №18 ім. Дмитра Чернявського в рамках регіонального культурно-просвітницького проєкту «Донбас – це Україна»   для учнів 8-х класів проведено офлайн-урок «Видатні постаті Донеччини»19 листопада в Бахмутській ЗОШ І-ІІІ ст. №18 ім. Дмитра Чернявського в рамках регіонального культурно-просвітницького проєкту «Донбас – це Україна»   для учнів 8-х класів проведено офлайн-урок «Видатні постаті Донеччини»19 листопада в Бахмутській ЗОШ І-ІІІ ст. №18 ім. Дмитра Чернявського в рамках регіонального культурно-просвітницького проєкту «Донбас – це Україна»   для учнів 8-х класів проведено офлайн-урок «Видатні постаті Донеччини»

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально