Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 144 гостя.

Рекомендуємо

Урядовий портал

76-а річниця визволення України від нацистських загарбників

Переглядів: 705
28.10.2020 - 11:12
76-а річниця визволення України від нацистських загарбників

В День 76-ї річниці визволення України від нацистських загарбників міський голова Олексій Рева разом з ветеранами, військовослужбовцями представниками громадськості вшанували пам’ять українців, які загинули в роки Другої Світової війни. Хвилиною мовчання згадали пам’ять загиблих та поклали квіти до Вічного вогню біля обеліску Слави.

Пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про Велику перемогу.

В День 76-ї річниці визволення України від нацистських загарбників вшанували пам’ять українців, які загинули в роки Другої Світової війни. Хвилиною мовчання згадали пам’ять загиблих та поклали квіти до Вічного вогню біля обеліску Слави.В День 76-ї річниці визволення України від нацистських загарбників вшанували пам’ять українців, які загинули в роки Другої Світової війни. Хвилиною мовчання згадали пам’ять загиблих та поклали квіти до Вічного вогню біля обеліску Слави.В День 76-ї річниці визволення України від нацистських загарбників вшанували пам’ять українців, які загинули в роки Другої Світової війни. Хвилиною мовчання згадали пам’ять загиблих та поклали квіти до Вічного вогню біля обеліску Слави.В День 76-ї річниці визволення України від нацистських загарбників вшанували пам’ять українців, які загинули в роки Другої Світової війни. Хвилиною мовчання згадали пам’ять загиблих та поклали квіти до Вічного вогню біля обеліску Слави.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально