Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 82 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

«Урок мужності» на честь Дня захисника України

Переглядів: 567
13.10.2020 - 09:07
«Урок мужності» на честь Дня захисника України

Протягом тижня у загальноосвітніх школах та навчальних закладах професійно-технічної освіти м. Бахмута до Дня захисника України та Дня Українського козацтва, який буде відзначатися 14 жовтня, Бахмутським об’єднаним міським військовим комісаріатом спільно з Бахмутським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді були проведені «Уроки мужності».

Метою проведених занять було формування почуття любові до Батьківщини і патріотичної свідомості, поваги до захисників України, а також інформування учнів щодо можливості отримання соціальних послуг у Бахмутському ОТГ.

Представник військового комісаріату, заступник військового комісара, майор Олексій Сергієнко нагадав, що благополуччя кожного українця починається з почуття поваги один до одного, а майбутній розвиток  нашої країни залежить насамперед від самих нас, а також, що й надалі в пріоритеті будуть такі людські якості, як мужність та патріотизм.

Учні навчальних закладів разом з фахівцем із соціальної роботи згадали історію українського козацтва та провели вікторину.

Також учнівській та студентській молоді було роз’яснено про послуги, які надаються БМЦСССДМ, про «Мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» та молодіжний центр «Перспектива».

Всім присутнім були роздані візитні картки з координатами і номерами телефонів вищезазначених організацій.

«Урок мужності» на честь Дня захисника України«Урок мужності» на честь Дня захисника України«Урок мужності» на честь Дня захисника України«Урок мужності» на честь Дня захисника України«Урок мужності» на честь Дня захисника України«Урок мужності» на честь Дня захисника України«Урок мужності» на честь Дня захисника України

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально