Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 91 гість.

Рекомендуємо

ExportUA

Відбулась зустріч з представниками компанії «НАС»

Переглядів: 528
24.09.2020 - 11:08
Відбулась зустріч з представниками компанії «НАС»

23 вересня 2020 року відбулася зустріч з представниками компанії «НАС», проєкту «Разом ми сильніші: підтримка громад в Донецькій області» в рамках подання пропозицій Бахмутської міської ради спільно з громадською організацією «Бахмутська Фортеця» до Фонду «МАТРА».

На зустрічі обговорювалися питання:

  • поглиблення співпраці Бахмутської міської ради з представниками громадського сектору, які діють на території  Бахмутської міської ОТГ;
  • впровадження нових технологій в умовах децентралізації та діджеталізації сервісу щодо земельних ресурсів об’єднаної громади.

Крім того, директорка нідерландської компанії «НАС» Марина Шмакова зазначила про підготовку меморандуму про співпрацю та візиту делегації Посольства Королівства Нідерландів до Бахмутської міської ОТГ.

23 вересня 2020 року відбулася зустріч з представниками компанії «НАС», проєкту «Разом ми сильніші: підтримка громад в Донецькій області» в рамках подання пропозицій Бахмутської міської ради спільно з ГО «Бахмутська Фортеця» до Фонду «МАТРА». 23 вересня 2020 року відбулася зустріч з представниками компанії «НАС», проєкту «Разом ми сильніші: підтримка громад в Донецькій області» в рамках подання пропозицій Бахмутської міської ради спільно з ГО «Бахмутська Фортеця» до Фонду «МАТРА».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально