Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 43 гостя.

Рекомендуємо

Робота з обдарованими дітьми

Переглядів: 6419
13.04.2012 - 06:33
Робота  з обдарованими дітьми

Для сучасного учителя дуже важливо бути в курсі актуальних педагогічних проблем, намагатися оригінально вирішити їх. Одна з них, а саме робота з обдарованими дітьми, обговорювалася на черговій педагогічній раді в ЗОШ №12, який пройшов 10.04.2012р.

Форма «усного журналу» під назвою "Обдаровані діти" була вибрана не випадково, адже це дозволило кожному висловитися, поставити питання і отримати відповіді з досвіду колег. Директор школи Капленко О.П., регламентувавши роботу педради, акцентувала увагу на необхідність виявлення і правильної роботи з обдарованими дітьми. Про те, яка юридична база в нашій державі підведена під розвиток здібностей учнів, як забезпечити в шкільних стінах так звану "ситуацію успіху", щоб не пройти повз талант, говорила у своїй доповіді заступник директора з навчально-виховної роботи Астапова І.В. Особливу увагу учасників педради притягнув виступ запрошеного фахівця - доцента кафедри педагогіки ГДПІІМ, кандидата педагогічних наук Бабенко И.Е., яка розкрила перед нами педагогічний досвід підтримки обдарованих дітей в розвинених країнах світу (США Англії, Франції, Японії).

Потім ознайомилися з "Психологічною сторінкою", де учителя проаналізували під керівництвом  шкільного психолога Ивановой О.С. результати опитування педагогічного колективу, який виявив, що учителі вважають багато дітей здатними, але при цьому на них впливає безліч чинників: мікроклімат сім'ї, її взаємодія з школою, раннє виявлення здібностей.

До питання про те, як школа працює у напрямі виявлення і розвитку талантів, Астапова І.В.  зробила короткий звіт про участь дітей в олімпіадах і конкурсах. Виступи супроводжувались відеороликами.

З не меншим інтересом учителя "перегортали сторінки" усного журналу, який підготували їхні колеги. Кожна з них була присвячена предмету, де б дитина могла проявити незвичайні здібності (філологія, інформатики, музика, фізична культура, образотворче мистецтво і так далі). В результаті обговорення були виявлені основні проблеми обдарованих дітей: ігрові інтереси, занурення у філософські проблеми, незадоволення собою і відповідні вимоги до учителів: доброзичливість, висока кваліфікація, врахування психологічних особливостей самовдосконалення.

Для підведення підсумків учитель образотворчого мистецтва Соляник А.В. запропонувала в нестандартній формі намалювати портрет обдарованої дитини з його проблемами і потребами, намалювавши це на плакатах, з чим учителі з успіхом впоралися та представили педраді.

Колектив дійшов висновку, що вищезазначені вимоги учителя повинні застосовувати в роботі з усіма дітьми, адже у кожної дитини можуть проявитися неабиякі здібності, якщо його вчасно підтримати.

Було прийняте рішення, розроблене редакційною комісією в складі Астапової І.В., Дронової Г.О., Рубанової Т.В.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально