Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 67 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Простір для пARTнерів

Переглядів: 864
01.09.2020 - 16:40
Простір для пARTнерів

У перший день нового навчального року в Бахмутській ЗОШ №10 відбулась презентація громадського проєкту «Простір для пARTнерів», який реалізовано  за програмою «Бюджет участі 2020».

Треба відзначити, що цей загальноосвітній заклад вже тричі ставав переможцем Конкурсу громадських проєктів. Цього року завдяки дружній співпраці міської влади, батьків, учнів, педагогічних працівників та громадськості вдалося повністю оновити приміщення шкільної актової зали. Встановлена вологостійка, енергозберігаюча підвісна стеля «Армстронг», придбано нове обладнання, в залі та холі були замінені світильники. Крім того, виконавці проєкту відновили стіни та стелі, замінили лінолеум і вхідні двері, придбали нові сценічні штори, оновили електрощитове обладнання та вентиляційну систему.

Перебуваючи у навчальному закладі, міський голова Олексій Рева поспілкувався зі школярами с.Покровське, які навчаються у ЗОШ № 10 та подякував ініціативній групі за створення комфортних умов не тільки для учнів, а і для мешканців Східного мікрорайону.

Простір для пARTнерівПростір для пARTнерівПростір для пARTнерівПростір для пARTнерівПростір для пARTнерівПростір для пARTнерівПростір для пARTнерів

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально