Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 60 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Легкоатлетична естафета до Дня Незалежності України та Дня Прапора!

Переглядів: 294
25.08.2020 - 10:36
Легкоатлетична естафета до Дня Незалежності України та Дня Прапора!

21 серпня 2020 року в м. Бахмут на стадіоні «Металург» відбувся захід присвячений Дню Незалежності України та Дню Прапора. 

Легкоатлетичну естафету за участю провідних спортсменів міста та вихованців КДЮСШ №1 відкрила заступник Начальника управління Наталія Радіонова, яка привітала спортсменів і побажала своїми успіхами в спорті та в житті примножувати добробут і прославляти Україну. «Яскравим прикладом патріотизму - є спортсмени й тренери, які своїми здобутками на змаганнях всіх рангів прославляють Україну та сповнюють наші серця гордістю за сильних і талановитих. Невід’ємні атрибути спортивних перемог - державні символи – прапор, гімн і герб України".
Майстер спорту України та провідна спортсменка м. Бахмута Олена Радюк провела розминку, а по закінченню заходу, разом з ЗТУ Игорем Скирдою нагородили переможців, призерів та учасників естафети грамотами Управління та солодкими призами.
З нагоди свят Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, Бахмутський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», КДЮСШ №1 щиро бажають всім, здійснення усіх задумів планів та досягнень на благо України! Нехай над рідною землею панує мирне небо, а успіх кожного з нас робить державу міцнішою та заможнішою!

Легкоатлетична естафета до Дня Незалежності України та Дня Прапора!Легкоатлетична естафета до Дня Незалежності України та Дня Прапора!Легкоатлетична естафета до Дня Незалежності України та Дня Прапора!Легкоатлетична естафета до Дня Незалежності України та Дня Прапора!Легкоатлетична естафета до Дня Незалежності України та Дня Прапора!Легкоатлетична естафета до Дня Незалежності України та Дня Прапора!Легкоатлетична естафета до Дня Незалежності України та Дня Прапора!

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально