Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 56 гостей.

Рекомендуємо

Оголошення про проведення конкурсу з підготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади

Переглядів: 163
15.07.2020 - 16:58
Оголошення  про проведення конкурсу з підготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування  на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади
  1. Організатор конкурсу - Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради згідно рішення виконавчого комітету Бахмутської міської ради від 11.03.2020 № 78 «Про визначення організатора конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади».

2.        Основні характеристики кожного об’єкта конкурсу

Номер маршруту

Назва маршруту

Кількість оборотних рейсів на день, од.

Кількість  автобусів на цьому об’єкті конкурсу, од.

Періодичність здійснення перевезень

Категорія, клас транспортного засобу

Режим руху

1

311

Бахмут (АС)- Зайцеве (ЗА)

3

 

1

постійний щоденно

МЗ І

звичайний

2

303

Бахмут (АС) – Клинове (ЗА)

2

1

постійний

середа, п’ятниця,

суббота,

неділя

М2 А

звичайний

3.   Умови конкурсу розроблені відповідно до Законів України: «Про автомобільний транспорт», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, (зі змінами), Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176  (зі змінами), керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

4. Видача бланків, одержання необхідної інформації щодо об’єкту конкурсу та прийом документів здійснюється у робочі дні за адресою: 84500, м. Бахмут,  вул. Миру 44, кабінет № 512 з 8.30. до 16.00 (перерва з 12.00 до 13.00). Телефон для довідок: (0627) 44-60-76; e-mail: artorgh@gmail.com.         
 

5.   Місце, дата і час проведення конкурсу: конкурс відбудеться після закінчення 30 календарних днів з дня публікації цього оголошення (дата і час проведення конкурсу будуть повідомлені додатково кожному учаснику).

6.   Плата за участь у конкурсі не вноситься.

7.   Кінцевий строк подачі документів для участі в конкурсі - 13.08.2020 р.

 

 

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально