Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 18 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Увага! Розпочато розробку проєктів Програми охорони навколишнього природного середовища та Програми поводження з відходами

Переглядів: 196
06.07.2020 - 16:26
Увага! Розпочато розробку проєктів  Програми охорони навколишнього природного середовища та Програми поводження з відходами

Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради розпочало розробку проєктів Програми охорони навколишнього природного середовища на території Бахмутської міської ОТГ на 2021-2025 роки та Програми поводження з відходами на території Бахмутської міської ОТГ на 2021-2025 роки.

Запрошуємо усіх мешканців громади та громадські організації прийняти участь у розробці зазначених проєктів Програм, які сприятимуть ефективному вирішенню проблем довкілля, раціональному використанню природних ресурсів, застереженню аварійних ситуацій екологічного та техногенного характеру, відтворенню зелених насаджень та інших заходів, що покращують стан навколишнього природного середовища.

Пропозиції природоохоронних заходів на 2021-2025 роки прошу надавати до Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради на електронну адресу i.eko@ukr.net (тел. 44-03-29) в термін до 20.07.2020 року.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально