Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 41 гість.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Програма #DigitalDoпомога

Переглядів: 165
07.05.2020 - 13:40
Програма #DigitalDoпомога

Агентство діджитал-маркетингу «Inprime» та комунікаційна платформа «MediaHub» об’єднали свої  сили для запуску програми #DigitalDoпомога, мета якої – підтримка малого та середнього бізнесу, що постраждали від COVID-19.

Взяти участь у Програмі можуть підприємці, що займаються малим та середнім бізнесом на будь-якому етапі свого розвитку, з будь-якої галузі, окрім реклами та маркетингу, які нараховують до 25 людей в штаті. Вони можуть подавати заявки на отримання гранту на суму від 100 тис.грн. до 500 тис.грн., який включає безкоштовну рекламу в Google та маркетингові послуги. Окрім цього, #DigitalDoпомога компенсовуватиме 25 % витрат на рекламу  Google, а також безкоштовні аудит, оптимізацію та рекламну кампанію на загальну суму до 850 тис.грн.

Заявки на участь прийматимуться до 21 травня. Фінансування та реалізація проєкту розпочнеться 1 червня. Більше інформації за посиланням: https://mediahub.kiev.ua/digital-dopomoga/


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально