Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 80 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Дистанційна Весняна сесія 2020 за Програмою UN-Habitat

Переглядів: 1191
06.05.2020 - 16:20
Дистанційна Весняна сесія 2020 за Програмою UN-Habitat

До уваги керівників приватних підприємств  та фермерських господарств

UN-HABITAT в Україні запрошує взяти участь у дистанційній Весняній сесії 2020 за Програмою UN-Habitat по стратегічному плануванню «Управління змінами» з розробки та впровадження Антикризових програм продовольчої безпеки міст/ОТГ на 2020-2025 роки.

Тривалість проведення Весняної сесії 2020 (start-up): березень – червень 2020 року.

Форма проведення Весняної сесії 2020 (start-up): дистанційна (у режимі відео-конференцій).

Мета Весняної сесії 2020 (start-up) по стратегічному плануванню:

 1. Зміцнення управлінського потенціалу керівників підприємств та фермерських господарств, шляхом проведення для них короткострокового стажування (start-up до 45 днів) за Програмою UN- Habitat по стратегічному плануванню «УПРАВЛІННЯ ЗМІНАМИ» (яка викладається у провідних Бізнес-школах та Університетах світу на шести офіційних мовах ООН – англійській, арабській, іспанській, китайській, російській і французькій). В Україні ця Програма викладається вже протягом 25 років.
 2. Підготовка керівниками МСП та фермерських господарств проєктних (інвестиційних) пропозицій місцевим органам влади та потенційним інвесторам (Відень, Австрія) по організації виробництва, переробки, зберігання та збуту с/г продукції і ПЛАНУ ДІЙ по залученню інвестицій для реалізації заявлених проєктів, зорієнтованих на забезпечення продовольством жителів територіальних громад та реалізації частини продукції на зовнішніх ринках країн-членів ООН з урахуванням ЦІЛЕЙ РОЗВИТКУ ТИСЯЧОЛІТТЯ ООН (малий бізнес – до 500 тис.євро; середній – до 5 млн.євро; відсоткова ставка – 0%).
 3. Ініціювання керівниками МСП та фермерських господарств інвестиційних проєктів, які мають важливе значення для забезпечення функціонування критичної інфраструктури та продовольчої безпеки міст/ОТГ і реалізуються на відповідній території на принципах державно-приватного партнерства у таких сферах: 1) Постачання тепла, електричної енергії та природного газу; 2) Будівництво та реконструкція комунальних доріг; 3) Поводження з відходами та будівництво сміттєпереробних заводів; 4) Збір, очищення та розподілення води; 5) Охорона здоров’я; 6) Будівництво сонячних та біогазових станцій; 7) Облаштування інфраструктури Індустріальних агро-парків (вартість проєктів від 5 млн.євро).

Учасники Весняної сесії 2020 (start-up) по стратегічному плануванню:

 1. Постійні комісії та виконавчі органи обласних, районних, міських рад/ОТГ, Народні депутати України по мажоритарних округах.
 2. Місцеві осередки політичних партій, Асоціації та спілки підприємців, Агенції регіонального розвитку, громадські організації.
 3. Міжнародні фінансові організації, приватні інвестори, комерційні банки, страхові компанії, пенсійні фонди.

Для управлінських команд МСП та фермерських господарств Весняна сесія 2020 (start-up) по стратегічному плануванню розпочинається з проведення ознайомчого дистанційного тренінг-курсу (5 днів): «ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНЕ ПАРТНЕРСТВО, ЯК ІНСТРУМЕНТ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ У РОЗВИТОК ПІДПРИЄМСТВА» (ТС-2) або «ІННОВАЦІЙНА МОДЕЛЬ РОЗВИТКУ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ» (ТС-19), які включають 5 дистанційних семінарів-практикумів:

1 день: Проведення 1-го ПРАКТИКУМУ (10.00-12.00/14.00-16.00): Дистанційна робота управлінської команди ЗАМОВНИКА у Дистанційній школі муніципального управління (Хабітат) по заповненню електронних форм (1-3).

2 день: Проведення 1-го ВЕБІНАРУ – презентація «КИЇВ - Підприємство/ФГ» у режимі відео-конференції (за участю посадових осіб ОТГ/міськвиконкому та голів постійних комісій місцевих рад).

3 день: Проведення 2-го ПРАКТИКУМУ (10.00-12.00/14.00-16.00): Дистанційна робота управлінської команди ЗАМОВНИКА у ДШМУ (Хабітат) з доопрацювання ЗАЯВКИ на організацію фінансування проєкту, форми (4-6).

4 день: Проведення 3-го ПРАКТИКУМУ (10.00-12.00/14.00-16.00): Дистанційна робота управлінської команди ЗАМОВНИКА у ДШМУ (Хабітат) з доопрацювання ЗАЯВКИ на організацію фінансування проєкту, форми (7-10).

5 день: Проведення 2-го ВЕБІНАРУ «КИЇВ - Підприємство/ФГ - Відень»: Презентація ЗАЯВКИ на організацію фінансування ініційованих проєктів та отримання попереднього ВИСНОВКУ щодо можливості їх фінансування.

Варіанти проведення ознайомчого дистанційного тренінг-курсу (5 днів):

1-й ВАРІАНТ: Групі Управління Проєктами підприємства (5 чол.), у складі: 1) Керівник підприємства/ФГ; 2) фінансовий директор/головний бухгалтер; 3) Головний технолог/агроном/зоотехнік; 4) Юрисконсульт; 5) Системний адміністратор – ІТ зареєструвати на сайті ДИСТАНЦІЙНОЇ ШКОЛИ МУНІЦИПАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ (Хабітат) – www.habitatua.com ЗАЯВКУ на проведення ознайомчого тренінг-курсу ТС-2.

2-й ВАРІАНТ: Керівникам підприємств/ФГ, які планують створити ГАЛУЗЕВИЙ КЛАСТЕР (5 МСП) для спільної реалізації заявлених інвестиційних проєктів зареєструвати на сайті ДИСТАНЦІЙНОЇ ШКОЛИ МУНІЦИПАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ (Хабітат) – www.habitatua.com ЗАЯВКУ на проведення ознайомчого тренінг-курсу ТС-19.

Весняна сесія 2020 (start-up) включає 5 дистанційних тренінг-курсів з доопрацювання ЗАЯВКИ і завершується:

1. Проведенням дистанційного ВЕБІНАРУ – презентації «КИЇВ – ПІДПРИЄМСТВО/ФГ – ВІДЕНЬ», який включає:

1). представлення ГУП підприємства/ФГ потенційним інвесторам (Відень, Австрія) та міжнародним фінансовим організаціям.

2). презентацію підприємствами/ФГ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОПОЗИЦІЙ потенційним інвесторам (Відень, Австрія) та міжнародним фінансовим організаціям (з визначенням учасників, переліку проєктів, необхідного обсягу інвестицій та обладнання, джерел фінансування та ринків збуту продукції (в т.ч. у рамках Продовольчої Програми ООН (FAO).

2. Внесенням ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОПОЗИЦІЙ місцевим органам влади для їх включення до АНТИКРИЗОВИХ ПРОГРАМ ПРОДОВОЛЬЧОЇ БЕЗПЕКИ на 2020-2025 роки та укладання відповідних Договорів  державно-приватного партнерства.

3. Підписання МЕМОРАНДУМУ «Про залучення інвестицій для реалізації заявлених інвестиційних проєктів на 2020-2030 роки».

 

За додатковою інформацією щодо участі у Програмі Start-up Habitat PPP’s in Ukraine звертатись: ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНІКАЦІЙ ЦММ (Хабітат)  тел.  +380 50 506 1631, +380 96 528 1747


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально