Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 89 гостей.

Рекомендуємо

До уваги жителів Бахмутської міської ОТГ! На території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади вводяться додаткові карантинні заходи

Переглядів: 388
23.03.2020 - 12:57

У зв’язку із встановленням у Донецькій області режиму надзвичайної ситуації, а також згідно протоколу №4 засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади вводяться додаткові карантинні заходи:

  • Тимчасово, починаючи з 24 березня 2020 року, вводиться заборона на роботу «Центрального» ринку, розташованого по вул. Торгова, та «Нового» ринку, розташованого по вул. Ювілейній.
  • Впроваджується щоденне проведення перевірки виконання суб’єктами господарювання, що здійснюють торгівельну діяльність, попереджувальних та дезінфекційних заходів та заходів з організації роботи персоналу щодо недопущення розповсюдження короновірусної інфекції серед покупців.
  • Керівники підприємств, установ та організацій, у разі потреби, повинні забезпечити транспортне забезпечення перевезень працівників підприємств (організацій) та їх стале функціонування  на території Бахмутської міської ОТГ.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально