Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 41 гість.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ В «БАХМУТСЬКІЙ УСТАНОВІ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№6)»

Переглядів: 60
20.02.2020 - 16:53
ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ В «БАХМУТСЬКІЙ УСТАНОВІ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№6)»

19 лютого 2020 року, напередодні чергової річниці трагічних подій на Майдані, в «Бахмутській установі виконання покарань (№ 6)» відбулися інформаційно-просвітницькі заходи до Дня Героїв Небесної Сотні з неповнолітніми та засудженими відділення з господарчого обслуговування, що утримуються в установі, з метою вшанування пам’яті загиблих.

Спеціалістом Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено відеолекторій «Небесна Сотня в вирій полетіла».

Під час перегляду зі слухачами обговорювалися основні події часів протистояння на Майдані, вони згадували про те, що особисто пам’ятають з новин та телепередач. Для вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні в країні встановлено особливий пам’ятний день - «День Героїв Небесної Сотні», який відзначається тепер щорічно 20-го лютого. Це зроблено з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ В «БАХМУТСЬКІЙ УСТАНОВІ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№6)»ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ В «БАХМУТСЬКІЙ УСТАНОВІ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№6)»

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально