Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 32 гостя.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Наш пріоритет - почути кожного!

Переглядів: 81
14.02.2020 - 13:40
Наш пріоритет  - почути кожного!

Протягом 2019 року до виконкому Бахмутської міської ради надійшло 2649 звернень громадян, у т.ч. у письмовому вигляді – 583, викладені в усній формі під час прийомів – 461, під час телефонного зв’язку – 98, через урядову гарячу лінію – 1507.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року (2350) надходження звернень громадян збільшилось на 13%.

У зверненнях громадянами було порушено 2768 питань.

Перше місце займають питання комунального та дорожнього господарства – 1512 або 55%.

Найчастіше заявників турбували питання водопостачання (389), благоустрою (297), теплопостачання (166), ремонту та експлуатації будинків (133), вартості житлово-комунальних послуг (256).

Життєво важливі питання враховуються при складанні Програми соціально-економічного розвитку міста, а заходи по виконанню звернень включаються в графіки ремонтів. Так, у 2019 році на розвиток вулично-дорожньої мережі у порівнянні з попереднім роком було збільшено фінансування з міського бюджету на 53%. Виконані капітальні ремонти вулиць Благовіщенська, Чапліна, Благодатна, Харківська, відновлено 16 тротуарів, що  у 2 рази більше, ніж у 2018 році.

За двома програмами з розвитку ОСББ та житлового господарства міста виконані роботи на 46 житлових будинках (модернізація 26 ліфтів,  ремонт покрівлі на 6 будинках, ремонт внутрішньобудинкових мереж на 5 будинках, заміна вікон, дверей, ремонт під’їздів на 16 будинках).

Здійснено капітальний ремонт ділянки водогону по вул. Сибірцева та замінено більше 2 км ділянки водопроводу по вул.Незалежності.

Крім цього, було закінчено довгождане утеплення будинку № 164 по вул. Леваневського та № 43 по вул. Декабристів.

У 2019 році значно активізувалась робота з ліквідації аварійних дерев.

Проведена робота дозволила позитивно вирішити низку звернень, які залишались на контролі з минулих років.

Друге місце за актуальністю займають соціальні питання – 684 або 25%. Численними були звернення громадян щодо незгоди з відмовою або невиплату монетизованої субсидії, прохання провести перевірку правильності нарахування субсидії – 388 (57% даної тематики).

Це зростання обумовлено змінами, які відбулися у законодавчих актах стосовно порядку надання населенню щомісячних субсидій.

Для упередження звернень цього напрямку та з метою надання якісних соціальних послуг працює «Мобільний офіс», послугами якого скористувалось 2386 громадян.

У жовтні 2019 року місто  отримало великовантажний транспортний засіб-трансформер з технічною можливістю перетворення в сучасний мобільний офіс.

Планується його використання для надання соціальних, адміністративних та інших публічних послуг мешканцям Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, які проживають у віддалених мікрорайонах та селищах.

Також громадяни звертались з питань охорони здоров’я (118 або 4,3%), містобудування та архітектури (73 або 2,2%), транспорту і зв’язку (48 або 1,7%), земельних відносин (35 або 1,3%), дотримання законності та охорони правопорядку (25 або 0,9%).

Кількість колективних звернень залишилась практично на рівні 2018 року - 92 (2018 рік – 90). Як і в минулий період основні питання, порушені у цих зверненнях, стосувались житлово-комунальної сфери – 74% (ремонт конструктивів будинку, ремонт доріг, ліквідація дерев, незадовільне або відсутність водопостачання). 11% або 10 звернень надійшло з питань організації місця для торгівлі сільськогосподарською продукцією.

 За загальними підсумками було розгляуто на надано відповіді на 2480 звернень.  За належністю для розгляду до різних підприємств, організацій було направлено 34 звернення.

На контролі залишилось 135 звернень з питань житлово-комунального господарства: ремонт або грейдерування доріг, ремонт конструктивів будинків, видалення дерев, заміна електроопор, відновлення благоустрою після розриття.

Не залишились без уваги звернення жителів приєднаних до Бахмутської міської ОТГ сіл та селищ. Від них надійшло 27 звернень, в основному з питань благоустрою, отримання медичних послуг. Частка питань з благоустрою залишена на контролі до остаточного вирішення.

За 2019 рік від Державної установи «Урядовий контактний центр» отримано 1507 звернень, що на 442 або 42% більше, ніж у 2018 році (1065 звернень). Ріст цих звернень був обумовлений вищезгаданою проблематикою порушених заявниками питань.

Так, ситуація з відключенням водопостачання у місті відобразилась на різкому рості числа звернень громадян з цього питання – з 70 до 295.

Значна кількість звернень (572 або 38%) стосувалась питань соціального захисту населення. Численними були скарги на непризначення або невиплату житлової субсидії,  прохання провести перевірку правильності її нарахування тощо – 349 (61% питань даної тематики).

Це зростання обумовлено змінами у порядку надання субсидій, запровадженням з 01 лютого 2019 року монетизації субсидій, що повністю змінило механізм їх надання.

Не втратили актуальності питання охорони здоров’я – 72 звернення. Заявники повідомляли про незгоду з діями лікарів щодо призначення лікування, надання пільг на лікування, госпіталізації до медичних установ.

В рамках проєкту ««Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» з початку року громадянами було ініційовано 5 петиції.

Виконуючи вимоги Закону України «Про звернення громадян» керівниками міської ради згідно з затвердженими графіками проводились особисті прийоми, під час яких було прийнято відповідно 418 громадян (224 особистих, 48 виїзних прийомів).

 За допомогою засобів телефонного зв’язку («Телефон довіри», «пряма лінія») отримано 98 звернень.

Під час безоплатної первинної правової допомоги спеціалістами юридичного відділу міської ради прийнято 43 громадянина.

На підставі річного плану роботи виконавчих органів міської ради протягом 2019 року проведено 13 перевірок.

За підсумками виявлених недоліків та порушення законодавства при розгляді звернень громадян притягнуто до дисциплінарної відповідальності 11 осіб.

На веб-сайті міської ради діє сторінка, присвячена тематиці звернень громадян, на якій оновлюються інформаційні матеріали, розміщуються графіки проведення «прямих ліній» телефонного зв’язку, особистих та виїзних прийомів.

Одним із методів підвищення прозорості діяльності органів місцевого самоврядування є налагодження ефективного зворотного зв'язку з мешканцями територіальної громади.

До цілодобової міської інформаційно-диспетчерської служби «1505» з метою оперативного вирішення проблемних питань життєзабезпечення міста звернулось 776 осіб.

Пріоритетними завданнями міської ради є розвиток приєднаних територій, підвищення рівня життя громадян,  доступність муніципальних послуг.

З цією метою буде продовжено роботу щодо створення належних умов прийому громадян, забезпечення своєчасного та якісного розгляду пропозицій, заяв і скарг, оперативне вирішення порушених в них питань.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально