Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 41 гість.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Тренінг на тему «Дружба та кохання»

Переглядів: 75
14.02.2020 - 08:46
Тренінг на тему «Дружба та кохання»

До Дня святого Валентина  фахівець із соціальної роботи Бахмутського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді провів із студентами Державного навчального закладу «Бахмутський центр професійно – технічної освіти» тренінг на тему «Дружба та кохання».

Спеціаліст створив привітливу та доброзичливу атмосферу, у якій учасники тренінгу вільно висловлювали  свої думки про дружбу та кохання. Фахівець із соціальної роботи пояснив студентам поняття «гендер». Запропоновані вправи сприяли засвоєнню нових знань. Наприкінці заняття діти мали змогу зізнатися у своїх прихильностях та симпатіях.

Бажаємо учасникам тренінгу закохуватися та бути коханими.

До Дня святого Валентина  фахівець із соціальної роботи Бахмутського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді провів із студентами тренінг на тему «Дружба та кохання».До Дня святого Валентина  фахівець із соціальної роботи Бахмутського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді провів із студентами тренінг на тему «Дружба та кохання».До Дня святого Валентина  фахівець із соціальної роботи Бахмутського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді провів із студентами тренінг на тему «Дружба та кохання».

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально