Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 84 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Чемпіонат області з волейболу

Переглядів: 829
11.02.2020 - 09:59
Чемпіонат області з волейболу

З 6 по 9 лютого в ігровому залі стадіону «Металург» міста Бахмуту пройшли ігри Чемпіонату Донецької області серед дівчат 16 років і молодше.

9 команд з міст  Покровська (2 команди), Сіверська, Соледару, Лиману, Лиманського району, Бахмуту (2 команди) змагалися в техніко-тактичній підготовці за звання найкращих. Вихованки Олени Дробітько, волейболістки КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради продемонстрували кращі вміння і навички волейболу. Старші дівчата стали чемпіонками змагань, впевнено обігравши всі команди. Молодша команда м. Бахмуту виборола 2 місце, третє у спортсменок Соледару.

Команди призери та переможці  змагань були нагороджені, грамотами, медалями та кубками управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Вітаємо команди та бажаємо їм нових перемог!

З 6 по 9 лютого в ігровому залі стадіону «Металург» міста Бахмуту пройшли ігри Чемпіонату Донецької області серед дівчат 16 років і молодше. З 6 по 9 лютого в ігровому залі стадіону «Металург» міста Бахмуту пройшли ігри Чемпіонату Донецької області серед дівчат 16 років і молодше. З 6 по 9 лютого в ігровому залі стадіону «Металург» міста Бахмуту пройшли ігри Чемпіонату Донецької області серед дівчат 16 років і молодше. З 6 по 9 лютого в ігровому залі стадіону «Металург» міста Бахмуту пройшли ігри Чемпіонату Донецької області серед дівчат 16 років і молодше. З 6 по 9 лютого в ігровому залі стадіону «Металург» міста Бахмуту пройшли ігри Чемпіонату Донецької області серед дівчат 16 років і молодше. З 6 по 9 лютого в ігровому залі стадіону «Металург» міста Бахмуту пройшли ігри Чемпіонату Донецької області серед дівчат 16 років і молодше. З 6 по 9 лютого в ігровому залі стадіону «Металург» міста Бахмуту пройшли ігри Чемпіонату Донецької області серед дівчат 16 років і молодше. З 6 по 9 лютого в ігровому залі стадіону «Металург» міста Бахмуту пройшли ігри Чемпіонату Донецької області серед дівчат 16 років і молодше.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально