Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 101 гість.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Україна-Європа-світ – 2012

Переглядів: 7403
07.03.2012 - 07:51
Україна-Європа-світ – 2012

З 29 лютого по 2 березня 2012 року у м. Києві відбувся Тиждень Всеукраїнських та міжнародних науково-освітніх проектів «Україна – Європа -світ – 2012». В рамках Тижня відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу юних раціоналізаторів і винахідників «Природа – людина – виробництво – екологія», для участі у якому, за результатами заочного туру, була запрошена Борозна Оксана, учениця 10 класу Часовоярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 Артемівської міської ради.

Оксана представила роботу «Проведення ґрунтового та лабораторного сортового контролю насіння м’якої озимої пшениці сорту «Розкішна» в умовах півночі Донецької області», яку виконувала під керівництвом учителя біології Вахи  Людмили Олексіївни.  

Для учасників було проведено навчальний тренінг по створенню стендових презентацій. До фіналу з 160 учасників було допущено 16, серед яких була і Борозна Оксана, яка посіла ІІІ місце у секції «Сільськогосподарське дослідництво та винахідництво» і була нагороджена грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та спеціальним призом (серія книжок).

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально