Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 38 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Практичний тренінг

Переглядів: 6984
06.03.2012 - 14:28
Практичний  тренінг

14 березня   2012 року  о  13.00  в  м. Артемівську(Донецької області), у приміщенні міського фонду підтримки підприємців (вул. Радянська,буд 73) відбудеться практичний тренінг за темою «Застосування Інтернету і  інформаційних технологій  для  просування, реклами та PR закладів культури,освіти та ОГС. Інтернет бізнес.  Комунікаційна  політика закладів культури, освіти та ОГС.»

Захід проводить Донецька  обласна  громадська   організація   «Взаємодія» у межах проекту «Перетворення  закладів культури  малих  та депресивних міст і селищ Донецької області в осередки громадської активності   та впровадження інноваційних форм роботи закладів культури», який здійснюється за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження” та за сприяння  управління культури та туризму і управління  освіти та науки   Донецької обласної Державної адміністрації.

До участі у тренінгу запрошуються  працівники закладів культури, освіти, ОГС,бізнесу, мешканці м. Артемівська  та   прилеглих громад (м. Краматорськ, Костянтинівка, Горлівка,   Слов’янськ  та іншіх громад), а також всі бажаючі навчитися сучасним методам просування, реклами, PR та сучасним інтернет технологіям .

На тренінгу  будуть   розглянуті   питання організації ефективного  інтернет просування: створення сайтів закладів культури,освіти,ОГС та організації їх ефективної діяльності;питання   інтернет маркетингу ОГС та  соціального підприємства; питання  методів  просування оригінальних інноваційних послуг;організації  в інтернеті ефективної  реклами та PR закладів культури , освіти, ОГС та бізнесу,  питання ефективної комунікаційною політики   та  багато інших питань.

Донецька  обласна  громадська   організація   «Взаємодія»    допоможе всім закладам культури та освіти області в  організації ефективної комунікаційної політики; а тим закладам, що хочуть перетворитися на осередки громадської активності   допоможе  в підготовці документів та  реєстрації

Аналогічні тренінги  також будуть проведені у березні у смт. Старобешеве  Донецької області.

Додаткова інформація  по телефонам - 062-385-36-52,  062-385-36-53,  050-470-89-25,  099-772-37-13.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально