Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 61 гість.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Чемпіони Донецької області з волейболу

Переглядів: 71
09.01.2020 - 09:20
Чемпіони Донецької області з волейболу

03-06 січня у м. Лиман пройшли ігри Різдвяного Чемпіонату Донецької області серед дівчат 17 років і молодше.

6 команд з міст  Лиману, Соледару, Бахмута (2 команди), Краматорська та Добропілля змагалися за кубок чемпіонів та призи кращих гравців. Вихованки Олени Дробітько, волейболістки КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради почали новий рік з упевненої перемоги. Старша команда (17 років) стала володарем чемпіонського кубку. Звання та призи за кращого захисника і нападника отримали Вікторія Лимар і Таїсія Чубик. Дівчата молодшої команди (13 років) вибороли третє місце, а звання і приз найкориснішого всебічного гравця завоювала Поліна Здебська. Друге місце у команди з Добропілля.  Всі гравці команд призерів отримали різдвяні подарунки від організаторів змагань.

 Вітаємо наших волейболісток та бажаємо перемог і надалі!

03-06 січня у м. Лиман пройшли ігри Різдвяного Чемпіонату Донецької області серед дівчат 17 років і молодше.03-06 січня у м. Лиман пройшли ігри Різдвяного Чемпіонату Донецької області серед дівчат 17 років і молодше.03-06 січня у м. Лиман пройшли ігри Різдвяного Чемпіонату Донецької області серед дівчат 17 років і молодше.03-06 січня у м. Лиман пройшли ігри Різдвяного Чемпіонату Донецької області серед дівчат 17 років і молодше.03-06 січня у м. Лиман пройшли ігри Різдвяного Чемпіонату Донецької області серед дівчат 17 років і молодше.03-06 січня у м. Лиман пройшли ігри Різдвяного Чемпіонату Донецької області серед дівчат 17 років і молодше.03-06 січня у м. Лиман пройшли ігри Різдвяного Чемпіонату Донецької області серед дівчат 17 років і молодше.03-06 січня у м. Лиман пройшли ігри Різдвяного Чемпіонату Донецької області серед дівчат 17 років і молодше.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально