Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 257 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Стрілки ЗОШ та ВНЗ Бахмута до Дня Збройних сил

Переглядів: 98
16.12.2019 - 14:16
Стрілки ЗОШ та ВНЗ Бахмута до Дня Збройних сил

Стає  хорошою  традицією  проводити змагання зі стрільби кульової до знаменних дат. Не став виключенням і День Збройних  Сил України. Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради приділяє велику увагу розвитку стрілецького спорту в місті, підвищенню військово-патріотичних традицій серед молоді. Спільно з відділенням стрільби КДЮСШ № 1 Бахмутської міської ради, 10-12 грудня  вогневі рубежі стрілецької  бази   ЗОШ № 18 ім. Дмитра Чернявского приймали учасників Першості міста зі стрільби кульової  з пневматичної зброї серед навчальних закладів. У змаганнях взяли участь  134 учня загальноосвітніх шкіл та вищих навчальних закладів.

У продовж  трьох  днів  32 команди учбових закладів вели боротьбу за почесні   місця в командному заліку, у влучності та вмінні перемагати.

Переможцями    серед  ЗОШ  I - III  ступеня стали стрілки ЗОШ № 18, на другому місці - команда НВК № 11, третьою стала команда  ЗОШ № 24.

Серед шкіл   ЗОШ  I – II   ступеня вибороли перше місце стрілки ЗОШ № 9, на другому місці - команди ЗОШ № 2 та Гімназія «Сузір'я», третьою стала команда  ЗОШ № 1.

Серед ВНЗ : 1 місце – Педагогічний коледж, 2 місце - Медичний коледж, 3 місце  - Професійний Аграрний ліцей.

Чемпіони і призери  в командному   заліку,   були  нагороджені  грамотами Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.

Вітаємо переможців та призерів змагань!

Стрілки ЗОШ та ВНЗ Бахмута до Дня Збройних силСтрілки ЗОШ та ВНЗ Бахмута до Дня Збройних силСтрілки ЗОШ та ВНЗ Бахмута до Дня Збройних силСтрілки ЗОШ та ВНЗ Бахмута до Дня Збройних силСтрілки ЗОШ та ВНЗ Бахмута до Дня Збройних силСтрілки ЗОШ та ВНЗ Бахмута до Дня Збройних сил

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально