Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 56 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Бахмут став прозорішим

Переглядів: 87
19.11.2019 - 14:53
Бахмут став прозорішим

Бахмут став прозорішим на 21 відсоток. Про це повідомили представники Міжнародного центру перспективних досліджень та Інституту соціальних та економічних реформ під час презентації рейтингу «Прозорість та фінансове здоров'я міст та регіонів в Україні», який проведено за підтримки організації «SlovakAid».

Якщо за даними дослідження у 2018 році Бахмут був на 69 відсотків прозорим для містян, то цього року процент відкритості Бахмута дорівнює 90 відсотків.

Наразі, серед 50 найбільших міст України Бахмут входить до десятки найвідкритіших міст.
" Хочу наголосити, що рекомендації, які ми впроваджуємо у міській раді, дійсно підвищують рівень прозорості та громадського контролю за діяльністю міської ради, що зменшує корупційні ризики та підвищує відповідальність працівників місцевого самоврядування за результати своєї праці", - зазначив Бахмутський міський голова Олексій Рева під час ознайомлення з результатами рейтингу, та завірив, що міська рада і надалі буде робити все можливе щоб бути відкритіше, прозоріше та ближче до громади.

Також, цьогоріч Бахмут вперше потрапив до рейтингу Фінансово здорових міст України, де посів 16 позицію і став другим містом Донецької області по відкритості бюджету. «Це для нас стартові показники, які треба вивчати та працювати над їх покращенням», - зазначив начальник фінансового управління Бахмутської міської ради Олексій Ткаченко.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально