Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 105 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Професійну кар’єру будуємо разом

Переглядів: 545
11.10.2019 - 08:43
Професійну кар’єру будуємо разом

Безумовно, дехто ще з дитинства знає, ким стане після закінчення школи, але для більшості старшокласників питання ким бути актуальне. 9 жовтня фахівці Бахмутського міського центру зайнятості зустрічали старшокласників з загально-освітньої школи № 18 аби разом знайти відповідь на це питання.

Профконсультанти  центру зайнятості підготували для учнівської молоді низку заходів  для надання допомоги у професійному самовизначенні.

Так, в рамках роботи  «Школи молодого підприємця» досвідчена тренерка Галина Сіддікі запропонувала старшокласникам відчути себе підприємцями та спланувати розвиток майбутнього бізнесу у відповідній сфері, яку вони самі ж і обрали. Квест-гра знайомила підлітків з основними визначеннями  бізнесу:  «підприємницька діяльність», «підприємець», «бізнес-ідея», «бізнес-план». Учні дізналися про можливості мобільних додатків на андроїд «Центр розвитку підприємництва» та «Центр професійної орієнтації», «Prometheus». Дискусії команд, відстоювання власної бізнес-ідеї викликали неабияку  зацікавленість учнів до розвитку підприємницької ініціативи як майбутньої зайнятості. В інтерактивному заході розглядалась тема прогнозування власного професійного майбутнього як однієї зі складових успішної кар’єри.    

Фахівчині з профорієнтації Тамара Богдан та Оксана Мавріна залучили учнів до  інтерактивних вправ «Золота рибка», «Рекламне агенство». Молоді люди жваво дискутували, відстоювали власне бачення  професійного успіху. Під час відвідування центру зайнятості школярі отримали сучасні профорієнтаційні онлайн - інструменти, які допомагають свідомо зробити вибір: інформацію про  веб - базовану платформу з професійної орієнтації  “Моя професія: консультаційна мережа”,  яка надає можливість пройти поглиблене профдіагностичне тестування .

Також  фахівці центру зайнятості презентували школярам профорієнтаційну новацію Донецької обласної служби зайнятості - атлас професій майбутнього з доповненою реальністю. Цей інноваційний  програмний  продукт допомагає переглянули 3D зображення зі звуковим супроводженням професій. Наприкінці зустрічі бажаючі учні змогли зареєструватись для проходження тестування на платформі “Моя професія: консультаційна мережа” та отримали буклети з професійної орієнтації старшокласників.

9 жовтня фахівці Бахмутського міського центру зайнятості зустрічали старшокласників з загально-освітньої школи № 18 9 жовтня фахівці Бахмутського міського центру зайнятості зустрічали старшокласників з загально-освітньої школи № 18

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально