Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 28 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Ідеальне резюме: чому це важливо?

Переглядів: 290
09.10.2019 - 15:48
Ідеальне резюме: чому це важливо?

В соціально-психологічному тренінговому центрі «Шлях до успіху» Бахмутського міського центру зайнятості  9 жовтня розглядали «секрети» складання  ідеального резюме для якнайшвидшого отримання бажаної роботи.

Тренінг  «Резюме як ефективний інструмент в працевлаштуванні» відбувся в рамках проекту USAID «Економічна підтримка Східної України», спрямованого на поліпшення економічної ситуації постраждалих від конфлікту територій на Сході України. Тренерки тренінгового центру у вересні цього року самі пройшли спеціалізоване навчання  в місті Краматорськ за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) та сприяння Донецького обласного центру зайнятості.  

Разом із тренеркою Галиною Сіддікі учасники презентували один одному власні конкурентні переваги, аналізували свої професійні можливості з допомогою спеціалізованих технік ( ikigai).

Слухачі під час практичних інтерактивних вправ опановували  основні інструменти техніки пошуку роботи, серед яких ефективне резюме займає першу сходинку.

Детальний аналіз учасниками мотиваційної піраміди спрямовував їх покроково просувати професійні уміння потенційному роботодавцю. Слухачі тренінгу мали слушну нагоду розглянути вдалі приклади відео резюме та повправлялися в складанні власного.

В соціально-психологічному тренінговому центрі «Шлях до успіху» Бахмутського міського центру зайнятості  9 жовтня розглядали «секрети» складання  ідеального резюме для якнайшвидшого отримання бажаної роботи.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально