Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 107 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Діяльність молодіжного клубу «Молодь для молоді»

Переглядів: 1237
09.10.2019 - 15:37
Діяльність молодіжного клубу «Молодь для молоді»

09.10.2019 року на базі Державного навчального закладу «Бахмутський центр професійно – технічної освіти» у новому навчальному році Бахмутський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді відновив  діяльність молодіжного клубу «Молодь для молоді».

Метою роботи молодіжного клубу є формування соціальних навичок та підготовка до самостійного життя юнаків та дівчат.

Пізнання себе та свого внутрішнього світу є необхідною віхою у розвитку кожної людини, тому фахівцем із соціальної роботи для учасників молодіжного клубу  було обрано тему тренінгу «Особистість».

Студенти навчального закладу мали можливість ознайомитися із поняттями «особистість» та «індивідуальність». Запропоновані вправи допомогли юнакам та дівчатам проаналізувати свої особистісні якості, відчути свою неповторність, а рухливі вправи зняти психоемоційне напруження.

Студенти навчального закладу отримали позитивні емоції та розширили свої знання. Зичимо їм гарного настрою та нових звершень!

   09.10.2019 року у новому навчальному році Бахмутський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді відновив діяльність молодіжного клубу «Молодь для молоді».   09.10.2019 року у новому навчальному році Бахмутський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді відновив діяльність молодіжного клубу «Молодь для молоді».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально